پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

جوانان روستای شوتاور در بخش چاروسا همچنان منتظر افتتاح چمن مصنوعی خود هستند.

به گزارش ریواس جنوبhttp://www.rivasjonoob.ir، روستای شوتاور یکی از روستاهایی است که جوانان نخبه ورزشی بسیاری دارد و بی تردید یکی از ورزشی ترین روستاهای نه تنها شهرستان کهگیلویه بلکه استان کهگیلویه و بویراحمد است.

جوانانی که شب و روز فقط دغدغه ورزش دارند و هیچ چیز را به ورزش بخصوص رشته محبوب فوتبال نمی‌دهند و همیشه این جوانان در مسابقات مختلف یک سر فینال بودند.

اما این روستا در کمال ناباوری و در حالیکه وعده های زیادی برای برخورداری از امکانات ورزشی شنیدند ولی همچنان محروم از این فضاها هستند.

استعدادهای ورزشی این خطه، بعد از ناامیدی برای تکمیل استادیوم خاک خورده ی روستا، چشم امیدشان به چمن مصنوعی بوده اما ظاهرا همچنان باید در تکاپوی یاری گرفتن از مسوولان برای رسیدن به مرحله افتتاح باشند.

در همین زمینه رئیس شورای اسلامی روستای شوتاور به ریواس جنوبhttp://www.rivasjonoob.ir گفت: روستای شوتاور با جمعیتی بالغ بر ۱۳۰۰نفر بزرگترین روستای بخش چاروسا میباشد که اغلب این جمعیت قشر جوان هستند، قشر جوانی که از هر گونه مکان ورزشی محروم هستند و برای ورزش با تمام مشکلات به روستاهای همجوار مراجعه میکنند.

سیروس نورایی فر گفت: سال ۹۷ بودجه چمن مصنوعی به این روستا اختصاص داده شد وقرار بود همزمان با بقیه زمینهای ورزشی منطقه و شهرستان در دهه فجر سال ۹۸ به بهره برداری برسد اما متاسفانه تنها زمین ورزشی که تا حالا نیمه کاره مانده است متعلق به جوانان روستای شوتاور است.

وی تاکید کرد: آیا واقعا حق این روستا با اینهمه شهید و جوانان ورزشی این است؟

رئیس شورای اسلامی شوتاور افزود: با وجودیکه زمین این چمن هم اهدایی بود ولی تنها بعد از مدتی کار روی این چمن نیمه کاره رها شد و از تمامی مسوولین عزیز خواهشمندیم برای رضای خدا و به حرمت چهار شهید گرانقدر ورفاه حال جوانان روستای شوتاور مشکل زمین ورزشی این روستا را در دستور کار قرار دهند تا شاهد لبخند رضایت بر لبان جوانان عزیز روستا باشیم.