پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در حالی که به امتحان آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی در دی‌ماه آینده نزدیک می‌شویم برخی از متقاضیان آزمون استخدامی در استان کهگیلویه و بویراحمد با مشکلی بزرگ مواجه شده‌ا‌ند.

مشکل برخی متقاضیان آزمون استخدامی در کهگیلویه و بویراحمد/درخواست از مسوولان کشوری

به گزارش ریواس جنوب و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج در حالی که به امتحان آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی در دی‌ماه آینده نزدیک می‌شویم برخی از متقاضیان آزمون استخدامی در استان کهگیلویه و بویراحمد با مشکلی بزرگ مواجه شده‌ا‌ند.

به گزارش فارس، این عده از متقاضیان با بیان اینکه همه سرنوشت و زندگی و آینده آن‌ها در این آزمون استخدامی خلاصه می‌شود از اشتباهی سخن می‌گویند که در هنگام ثبت‌ نام آن‌ها در کافی‌نت‌ها صورت گرفته و به هر دلیل سهوا و یا عمدا گزینه من متقاضی استفاده از اولویت سهمیه بومی هستم را در هنگام ثبت‌نام خود قید نکرده‌ا‌ند.

این عده دلیل عدم پر کردن این قسمت از مرحله ثبت‌نام خود را چنین بیان کرده‌اند که با راهنمایی نادرست برخی افراد این گونه تصور شد که کد ملی هر شخص متقاضی معلوم کننده آن است که به خودی خود سهمیه بومی را انتخاب کرده است به همین دلیل و به علت نداشتن آگاهی این قسمت را در هنگام ثبت نام از قلم انداخته‌ا‌ند.

به گزارش ریواس جنوب؛ این عده از سازمان امور اداری و استخدامی کشور درخواست دارند که در صورت امکان و برای ضایع نشدن حق خودشان در یک بازه زمانی کوتاه سایت ثبت‌نامی را دوباره در دسترس قرار دهند تا حق آن‌ها ضایع نشود و بتوانند رقابت برابری با سایر متقاضیان داشته باشند.