پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در فوتبال ایران و همچنین صدا وسیما چند موضوع است که بیش از هر چیز دیگری روی اعصاب مردم است و اصلا گویا قرار نیست تغییر داده شود.

به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی ریواس جنوب، پخش فقط بازی های استقلال و پرسپولیس گرچه نوعی بی عدالتیست اما به بهانه طرفداران زیاد این دو تیم در کشور تا حدی قابل توجیه است اما اینکه در هنگام پخش بازی های این دو تیم کارشناس به برنامه دعوت می کنند و یکسره از یکی از این دو تیم تعریف و تمجید می کند و اصلا به تیم حریف نمی پردازد مصداق بارز بی عدالتی است.
کارشناس تا آنجا متعصبانه اظهار نظر می‌کند که بارها از واژه متاسفانه و ابراز ناراحتی خود برای از دست دادن فرصت تیم خود استفاده می کند.
اگر این تعصب ها برای کارشناسان صدا وسیمای ملی در مقابل دیگر کشور ها باشد جای انتقاد نیست اما در حالیکه تیم رقیب این دو تیم پر طرفدار نیز از این سرزمین است جای انتقاد فراوان دارد و مصداق بارز ضعیف کشی است.

موضوع بعد؛ داستان ورزشگاه هایی است که همچنان یاد دوران بزن زیرش را تداعی می کند و اصلا بازی با توپ را تحمل نمی کنند و دوست ندارند.
برخی از گزارشگران نیز هیچ قصدی برای کنار رفتن ندارند؛ گزارشگرانی که ژست و صدایشان به هر چیزی می خورد الا گزارش فوتبال؛
گزارشگر تبریز واقعا با کدام علم و تسلط به کار گرفته می شود تا اینکه سال های سال بر اعصاب مردم رژه رود؟
وضع در آبادان، اهواز ، مسجد سلیمان و یک بازی در میان در کرمان و اصفهان نیز شبیه تبریز است. باز جای شکرش با قیست که استان فارس در لیگ نماینده ندارد تا مردم صدای این گزارشگر را نیز مجبور به تحمل شوند.
در گیلان و البته گزارشگر اول مشهد، اصفهان و کرمان صدای دلنشینی مشاهده می شود و به نظر می رسد برای این افراد دنبال گزینه های جایگزینی هستند.
در سطح ملی نیز همچنان جای کسانی مانند فردوسی پور که البته سکوت عجیب او بر ابهامات افزود، خالی است.
خلاصه اینکه برخی که باید تغییر کنند نمی کنند و جایشان گرم تر از دیروز می شود و آنهایی که باید تغییر نکنند و رشد کنند هر روز، زلزله جایگاهشان را متزلزل می کند.
انتهای پیام: عظیم بنام