پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

یحیی گل محمدی ستاره سابق تیم ملی ایران و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به منظور ادای احترام به خانواده بهروز خورشیدیان هوادار این تیم وارد یاسوج شد.

به گزارش ریواس جنوب، یحیی گل محمدی ستاره سابق تیم ملی ایران و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس جهت ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانواده مرحوم بهروز خورشیدیان هوادار متعصب این تیم وارد یاسوج شد.

گل‌محمدی در دیدار با خانواده مرحوم بهروز خورشیدیان هوادار یاسوجی پرسپولیس برای آن مرحوم طلب مغفرت کرد و اظهار داشت: من برای خانواده این مرحوم از خداوند منان طلب صبر می‌کنم.
گل‌محمدی گفت: وقتی این خبر را شنیدم، برای من خیلی تلخ بود و از شکست‌مان در فینال سخت‌تر بود. بنده پیراهن نائب قهرمانی را برای سامی جان آوردم.

بهروز خورشیدیان جوان ۳۳ ساله، اهل شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می رود، که شب دیدار پرسپولیس ایران با اولسان کره جنوبی در مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا در یک اتفاق تلخ و ناگوار بر اثر سکته قلبی فوت کرد.

 

پس از سوت پایان دیدار پرسپولیس و اولسان، مرحوم خورشیدیان هوادار متعصب پرسپولیس با سردرد و ناراحتی به اتاق می رود تا شاید حالش بهتر شود اما دیگر بیدار نشد و فوت کرد.