پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

اخلاق و نوع گفتمان یکی از دندانپزشکان استان کهگیلویه و بویراحمد رضایت بیماران را به همراه داشته است.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ریواس جنوب، در کنار خبرهای گاها منفی از نوع رفتار برخی پزشکان، هستند کسانی که اخلاق مداری و انسان دوستی را همچنان اولویت اول کاری خود قرار می دهند.
دکتر اسماعیل حسین زاده، دندانپزشک و دندانساز، یکی از کسانی است که هیچگاه خدمت به مردم را فدای دستمزد نکرده است.

یکی از بیماران این پزشک در گفتگو با ریواس جنوب با ستایش حسین زاده وی را نمونه کامل یک انسان متدین و متشخص و دلسوز دانست.
این شهروند که خود را غلامرضا بناوند معرفی کرد گفت‌ : در چندین مرتبه مراجعه به مطب این دندان پزشک، اخلاق و سعه صدر او مثال زدنی بود و هیچگاه ندیدم که خشم و عصبانیت و یا اخلاق تند در چهره ی او مشاهده شود.
این بیمار تاکید کرد: وقتی که از تهیدستی خود برای او گفتم بلافاصله به منشی خود گفت که در دریافت دستمزد نهایتا تخفیف را لحاظ کند که بعدها متوجه شدم این رویه را در مقابل تمام بیمارانی که احساس کند از لحاظ مالی در مضیقه هستند را به کار می گیرد.
این شهروند در پایان با تشکر ویژه از دکتر حسین زاده گفت: انسانیت و اخلاق مداری این پزشک برای من در تمام دوران حیاتم از ذهنم پاک نخواهد شد و همواره آرزوی سلامتی و شادابی را برای او خواهم داشت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ریواس جنوب، علاوه بر اظهارات این شهروند، پیگیری های ریواس جنوب هم حکایت از رضایت مردم از خدمات۱۵ ساله ی دکتر حسین زاده در شهر یاسوج دارد و این پایگاه خبری به پاس این رفتار ارزشمند و نیز رضایت مردم از او و در راستای رسالت خبری خود، به امید تداوم این حرکت و نیز الگو برداری دیگران از این رفتار و اخلاق انسان دوستانه ی این پزشک به انعکاس این خبر پرداخت.