پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بیست‌ و نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان با حضور جمعی از برترین تولیدکنندگان حوزه این صنعت در کشور، عصر سه‌شنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان شیراز گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری ریواس جنوب به نقل از ایرنا، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس، شامگاه سه‌شنبه بیست و سوم دی ماه ۹۹ در حاشیه گشایش این نمایشگاه بیان کرد: تدابیر ویژه بهداشتی برای برگزاری این نمایشگاه در نظر گرفته شده است که از جمله آنها باید به گندزدایی و ضدعفونی مداوم تمام سطوح، کاهش تعداد غرفه‌ها، افزایش عرض راهروها، کنترل تعداد بازدیدکنندگان در سالن‌ها با نوبت بندی، ارائه نوبت به بازدیدکنندگان، الزام به استفاده از ماسک برای تمام افراد، پایش سلامت مراجعه کنندگان با استعلام کُد ملی از طریق سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین تب سنجی اشاره کرد.

سید محمود موسوی افزود:این نمایشگاه در پنج سالن سرو، بهار، نرگس، حافظ و ملاصدرا با حضور ۱۲۸ شرکت از سراسر کشور، برگزار شده است که ۲۳درصد از مشارکت‌کنندگان از استان فارس و مابقی از استان‌های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، تهران، زنجان، مرکزی و البرز هستند.

وی، درباره ارائه نوبت ورود برای حضور افراد به سالن‌ها اظهار داشت: این اقدام برای نخستین بار و با هدف صیانت از سلامت بازدیدکنندگان و اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا عملیاتی می‌شود و انجام این کار از ازدحام جمعیت جلوگیری می‌کند.

موسوی اضافه کرد: بازدیدکنندگان می‌توانند روزانه در ۲ نوبت از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۶:۱۵ و از ساعت ۱۶:۴۵ تا ۱۹:۳۰ در این نمایشگاه حضور یابند.

به گفته مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس، تهیه نوبت ورود نیز به صورت کاملاً رایگان و از طریق نشانی اینترنتی WWW.FARSFAIR.IR میسر است.

موسوی ادامه داد: این نمایشگاه تا بیست و هفتم دی ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس واقع در شهرک گلستان شیراز، با همراه داشتن کارت ملی به روی علاقه‌مندان باز است.

انتهای پیام/ منبع اصلی