پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

طرح یک سوژه مردمی توسط یکی از شهروندان، پیگیری فوری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد را به همراه داشت است.

به گزارش ریواس جنوب، یکی از شهروندان در تماس با این پایگاه خبری از نبود دستگاه کارتخوان در پایانه مسافربری شهر دهدشت گلایه کرد و معتقد بود با مشاهده در چندین دفعه ای این نقیصه و به دلیل خطرناک بودن استفاده از پول به واسطه ی ویروس کرونا موضوع را جهت پیگیری به رسانه مطرح کرده است.

خبرنگار ریواس جنوب موضوع را با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد که پیگیری فوری و مصرانه نصیری راد جای تقدیر دارد.
وی بلافاصله معاون حمل و نقل خود را مسئول رسیدگی به مساله کرد و محمدی نیز در تماس با خبرنگار ما از عزم خود برای مقابله با هر گونه سهل انگاری ولو درسطح پایین خبرداد.

در این بین رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه پاسخگو نبوده و با توجه به عدم توجه مکرر این مسئول شایسته است تعامل بیشتری با رسانه جهت برطرف کردن مشکلات مردم داشته باشد و از پاسخ دهی سلیقه ای پرهیز شود.

در حالیکه نصیری می توانست آرام از کنار این مساله ی به ظاهر نه چندان مهم بگذرد اما دقت و حساسیت او روی چنین موضوعاتی حاکی از اهمیت دادن به خواسته های مردمی است.
در کنار نقدها باید قوت ها و عملکردها را دید و ریواس جنوب در کنار نقدهایی که همواره از این سازمان داشته است اما طبق رسالت خود با مشاهده این اقدام مردمی به انعکاس آن پرداخته است و امید دارد که این رویه در بین همه مدیران جا بیفتند.