پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ایسنا/فارس معاون فرماندهی انتظامی استان فارس از کنار زدن پرده از راز یک قتل توسط دختر مقتول بعد از گذشت ۸ سال خبر داد.

سرهنگ کاووس محمدی گفت: قاتلی که به همراه برادر و همدستش سال ۹۱ خواهر خود را به قتل رسانده بود در فسا دستگیر شد.

او توضیح داد: پس از آنکه دختری ۲۰ ساله با مراجعه به پلیس فسا اعلام کرد که سال ۹۱ دایی‌ام به همراه برادرش و یکی از دوستانش مادرم را در خانه به قتل رسانده و جسد او را درون چاهی در یکی از روستاهای این شهرستان انداخته‌اند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی، دایی ۳۴ ساله شاکی و همدست ۲۸ ساله وی را شناسایی و آنان را دستگیر کرده و به مقر پلیس آگاهی انتقال دادند.

معاون اجتماعی پلیس فارس، خاطر نشان کرد: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که به دلیل اختلاف با خواهرم، به همراه دیگر بردارم (۳۸ ساله) که در حال حاضر در یکی از کشورهای اروپایی است خواهرم را به قتل رساندیم و با کمک دوستم با موتورسیکلت مقتول را به یکی از روستاها منتقل و درون چاهی انداختیم.

محمدی با بیان اینکه پس از هماهنگی با مقام قضائی، ماموران انتظامی به همراه عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند، گفت: در بازدید از آن چاه، تعدادی از استخوان‌های مقتول کشف و تحویل پزشک قانونی شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، به شهروندان توصیه کرد که مشکلات خانوادگی خود را با مراجعه به مراکز مشاوره مجاز حل و فصل کنند.

معاون انتظامی استان فارس اضافه کرد که دختر مقتول دلیل مخفی نگه داشتن موضوع را ترس از قاتل (دائی‌اش) اعلام کرده است.

انتهای پیام

انتهای پیام/ منبع اصلی