پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نادر منتظریان در پی شهادت سه تن از سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان سیستان و بلوچستان پیام تسلیت صادر کردند.

به گزارش ریواس جنوب، این پیام به این شرح است.

 

«بسم ربّ الشهداء و الصدیقین»

دفاع از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران حاصل جان فشانی های عزیزانی است که جان شیرین خود را در طبق اخلاص نهاده و برای ایجاد امنیت پایدار در کشور سر از پا نشناخته تا مردم شریف ایران اسلامی از نعمت بزرگ امنیت و آرامش برخوردار شوند.

امنیت مثال‌زدنی ایران اسلامی در پرتو ایثارگری و فداکاری های چنین سربازان گمنام و چشمان بیداری است که در هر زمان و مکان در مقابل هر دشمن خارجی و داخلی و هر توطئه و فتنه ای آماده ایثار و از خود گذشتگی برای دفاع از کیان این ملت و مرز و بوم هستند و آرامش جامعه را بیشتر از جان گران‌بهای خویش پاس می‌دارند. اینها مصداق واقعی «مِنَ المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقُوا ماعاهَدُوااللهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ مابَدَّلُوا تَبدیلاً» هستند.

اینجانب با قلبی مالامال از اندوه، شهادت پر افتخار سه تن از کارکنان خدوم و جان برکف وزارت اطلاعات که در حین انجام ماموریت و در دفاع از امنیت و آرامش کشور عزیزمان، جان عزیز خود را نثار نموده را به محضر امام عصر (عج)، ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، همکاران ایشان در مجموعه وزارت اطلاعات، مردم شهید پرور استان و بویژه خانواده های معظم آنها صمیمانه تسلیت و تبریک عرض نموده و علو درجات واسعه برای این شهیدان والامقام را از درگاه الهی مسئلت می نمایم.
نادر منتظریان
فعال سیاسی و اجتماعی
۲۹/بهمن ماه/۱۳۹۹