پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در پی وقوع زلزله در شهرستان دنا نادر منتظریان پیامی صادر کرد.

به گزارش ریواس جنوب، در این پیام آمده است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ابتدا مراتب همدردی صمیمانه خود را با همه آسیب دیدگان زلزله اخیر شهرستان دنا که باعث مجروح شدن تعدادی از عزیزان مان و بروز خسارات فراوانی به منازل و اموال هموطنان عزیز و شریف مان در این شرایط سخت زمستانی شد را ابراز می دارم.

 

اگرچه این زلزله خسارات فراوانی به منازل و اموال مردم وارد کرد اما خدا را شاکریم که شاهد تلفات انسانی نبودیم.

 

از مسئولان محترم استانی که در همان دقایق اولیه وارد صحنه شدند و به کمک مردم آسیب دیده شتافتند تقدیر و تشکر می نمایم و از نهادهای مردمی و دیگر مردم نوع دوست و همیشه در صحنه که به درستی احساس وظیفه کردند و در اسرع وقت با تمام وجود به یاری هموطنان خود شتافتند نیز تشکر و قدردانی می نمایم.

 

در این بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه، چون ناگهانی بوده و عمق خسارت های مادی بالاست طبیعی است اگر نوع دوستی مردم و گروه‌های مردم نهاد و همراهی ملت نباشد دولت به تنهایی نمی تواند پاسخگوی این حجم از آسیب ها باشد و ساماندهی اولیه مخصوصا در این شرایط آب و هوایی کار سختی بود اما به لطف خداوند متعال و همراهی همه جانبه مردم و صبر و متانت حادثه دیده ها، از شرایط سخت اولیه گذر کردیم.

 

هر چند حجم خسارت‌ها زیاد است اما اگر همه این اتفاقات را آزمایش الهی بدانیم با توکل به خداوند و برنامه ریزی مسولان استانی و کشوری و استمرار کمک های مردمی می توانیم مردم فهیم، عزیز و قدرشناس شهرستان دنا را که هیچ وقت خاطره مهربانی ها و همراهی شان با مردم استان در حوادث گذشته فراموش نمی شود را یاری کنیم.

 

خداوند شما مردم عزیز و پرتلاش شهرستان دنا را در بوته آزمایش قرار داده است اما طبیعی است که برای ما مردم استان آزمایش دو چندانی است که امروز در کنار شما پاسخ مهربانی ها و محبّت های گذشته شما را بدهیم. ان شاءالله

 

با تقدیم احترام

نادر منتظریان