پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به انتقادات اعضای کمیسیون عمران مجلس از غیبت او در جریان سفر به سی‌سخت گفت: آقایان آمدند کمک کنند یا آمدند که فرش قرمز زیرپایشان پهن کنم؟ اصلا دستاورد شما از این سفر چه بوده است؟ من آقای مخبر را از بیت رهبری همراهی می‌کردم که به هر خانه ۱۰ میلیون تومان کمک کرد!

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، حسین کلانتری در نشست بررسی آخرین اقدامات انجام شده در زلزله سی‌سخت بعد از تشریح خدمات دولت در این حادثه، به انتقادات اعضای کمیسیون عمران اشاره کرد و گفت که معاون من همراه آن‌ها بود و من نمی‌توانستم آقای مخبر از بیت رهبری را رها کنم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این مدت خیلی حرف‌ها را شنیدم و به موقع حرف می‌زنم و پاسخ آن‌ها را می‌دهم.

وی گفت: آقایان آمدند کمک کنند یا آمدند که فرش قرمز زیرپایشان پهن کنم؟ اصلا دستاورد شما از این سفر چه بوده است؟ سازمان نوسازی مدارس، وزارت نیرو، هلال‌احمر و همه نهادهای دولتی پای کار هستند و کارشان را انجام می‌دهند.

نماینده ارشد دولت در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تخریب ۱۰۰۰ منزل مسکونی توضیح داد: در همان لحظات اولیه آب و برق و گاز را وصل کردیم که این کار بزرگی بود و اگر این حرف‌ها را می‌زنیم برای این است که حق نظام ادا شود.

وی گفت: همه مقامات ارشد کشور را حساس کردیم، خیلی‌ها سفر کردند و خیلی‌ها به سی‌سخت می‌آیند، ۵ هزار چادر و ۵ هزار بسته غذایی توطیع کردیم، شبانه‌روزی ۱۵ هزار پرس غذا پخت می‌شود و محموله‌های کمکی را از طریق هلال‌احمر و به اسم دستگاه‌هایی که کمک کردند، عادلانه به مردم رساندیم.

وی وعده داد که دولت تا پایان تیرماه همه منازل تخریب شده را مقاوم‌تر از گذشته تحویل مردم دهد.

انتهای پیام/ک-ب