پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

جلسه شورای اداری بخش دیشموک با حضور مسولان شهرستان کهگیلویه و یکی از مدیران کل در شهر دیشموک برگزار شد.

به گزارش ریواس جنوب، در این جلسه اقدام فرماندار کهگیلویه برای دقایقی جلسه را تحت تاثیر خود قرار داد.دارا کریمی نژاد هنگامی که یکی از سخنرانان در حال صحبت بود به پشت تریبون رفت و منتظر ماند تا صحبتهای او تمام شود وقتی تمام شد میکروفون را گرفت و گوشی خود را در حالت بلندگو قرار داد و شروع به صحبت کرد که بعد از آن مشخص شد مخاطب مورد نظر استاندار کهگیلویه و بویراحمد است و با هماهنگی که کریمی نژاد با او کرده بود علی رغم اینکه در جلسه ویدیو کنفرانسی مهمی با مسئولان کشوری بود اما به درخواست فرماندار کهگیلویه برای برقراری چیزی شبیه ویدئو کنفرانس جواب رد نداد تا هم به نوعی احترام به مردم دیشموک باشد و هم اعتمادی به برنامه های فرماندارش.

حسین کلانتری در این مکالمه تلفنی که از طریق بلندگوهای حسینیه هم پخش شد گفت: بسیار دوست داشتم در این جلسه حضور داشته باشم و انشالله با حضور مدیران و با هماهنگی فرماندار در آینده به دیشموک خواهیم آمد.

وی گفت: فعلا در حال مدیریت سی سخت هستم ولی به مردم دیشموک قول می دهم که در سال جدید هر گونه پیشنهادی برای توسعه دیشموک داده شود تخصیص ان را به صورت ۱۰۰ درصدی تایید خواهیم کرد.

وی افزود: ۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های عمرانی هم به شهر دیشموک اختصاص دادیم و به همه مدیران تاکید می کنم که به جد مشکلات دیشموک را پیگیری کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد یک توصیه هم به رسانه ها داشت و تاکید کرد: رسانه ها باید فقط نقاط تاریک را نبینند و ظرفیت ها، پتانسیل ها و کارهای خوب دیشموک را نیز مخابره کنند.