پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 

آنگونه که قدرت‌الله ویسی پیشتر وعده داده بود، تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد از بدو وقوع زلزله در سی‌سخت در کنار مردم آسیب‌دیده بود و این حمایت‌ها ادامه خواهد داشت.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از روابط عمومی
تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد، این سازمان در یک ایده جدید با محوریت سازمان مرکزی تعاون روستایی کمک‌های اهدایی را به سمت جامعه هدف کشاورزان، کارکنان و بهره‌برداران این بخش برد تا این قشر مولد جامعه در روزهای سخت سی‌سخت تنها نباشند.

مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد در همین زمینه گفت که از بدو وقوع زمین‌لرزه، آقای طهماسبی رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان تعاون روستایی کشور و اعضا هیات مدیره و معاونین و مدیران او طی تماس‌های مکرر ضمن جویای حال و احوال همکاران  خواستار کمک و حمایت از مردم شد و در این زمینه نیز حمایت‌های خوبی داشته است.

قدرت‌الله ویسی که پیش از این در دیدار با فرماندار و مدیر ارشد بخش کشاورزی وعده داده بود که در این حادثه نیز در کنار آسیب‌دیدگان خواهد بود، این‌بار نیز در میدان عمل حاضر شد و کمک‌های موثری به آسیب‌دیدگان بخش کشاورزی داشت.

توزیع ۱۲۰ تخته پتو با ارزش قریب به ۴۰ میلیون تومان و ۴۰ تن آرد در کنار هدایای نقدی بخشی از کمک‌های تعاون روستایی به زلزله‌زدگان بوده است.

ویسی همچنین در طی این مدت، دیدارهایی با خانواده همکاران سیسختی خود شاغل در مجموعه تعاون روستایی و تشکل‌ها که در این زمین‌لرزه دچار خسارات و آسیب شده‌اند داشته است.

مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: مرحله دوم کمک‌های این مجموعه به آسیب‌دیدگان زلزله انجام خواهد شد.

انتهای پیام/