پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

زینب قربانی از مدیران‌کل سابق استان کهگیلویه و بویراحمد و استاد دانشگاه در پیامی متفاوت، از زحمات شاهرخ کناری به نیکی یاد کرد و نکات مهمی را یادآور شد.  

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج زینب قربانی فعال فرهنگی و استاد دانشگاه در این پیام آورده است؛

به نام خدای حق و عدالت
«إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُحْسِنینَ» خداوند متعال خادمان واقعی به مردم را دوست مى‌دارد و چقدر خوب است که انسان محبوب خدا باشد.
پس با خدمت واقعی به مردم ، می‌توان به رضایت الهی و لذت‌های جاودان آخرت رسید.

چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری در سنگر خدمت به مردم و در جهت تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی، خالصانه از هیچ کوششی دریغ ننموده و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان از جان و مال خود گذشته و با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند.

جناب آقای دکتر کناری
فرماندار سابق شهرستان بویراحمد :
ازاینکه مدتی از بهترین سال های عمر خود را در کنف الطاف خاصه ی الهی درکسوت *فرماندار شهرستان بویراحمد* در دولت تدبیر و امید و رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت به انجام وظیفه ی ثمر بخش و موثر در این خطه از سرزمین ایران عزیز پرداخته ایدخدای بزرگ را شاکر و اینک که تقدیر الهی توفیق خدمت گزاری در مسند ی دیگر را به آن جناب ارزانی داشته ، بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه ی شهرستان بویراحمد بالاخص در حوزه های عمرانی و فرهنگی و اجتماعی ، نهایت سپاس و قدر دانی را خدمت حضرت عالی ابراز داریم.

اکثر مردم شهرستان بویراحمد هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه ، پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف مدیریتی و اجرایی به ویژه فعالیت های شبانه روزی در ایام بحرانی همچون سیل ، آتش سوزی ، و کنترل ویروس منحوس کرونا و ….از یاد نمی برند و امیدوارند که این استان در آینده نیز از حضور پر شور ، متعهدانه ، موثر و استمرار همکاری شما بهره مند و برخوردار باشند .

بدون شک ، تاریخ شهرستان بویراحمد خاطرات تلاشهای شبانه روزی و متعهدانه شما که همواره در این شهرستان و در جای جای شهرها ، روستاها و مناطق، بخش های شهرستان بویراحمد گرفته تامناطق محروم اما سر به افلاک کشیده روستاها ی این شهرستان ، که اثر ات قدم های پشتکار و همت شما برآن موج می زند به یادگار مکتوب خواهد نمود و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بودکه “بقیه الله خیرٌ لکم” لطف حق ، یار و ساقی کوثر یاور شما باشد.

هر آنکس خدمت جانان به جان کرد
به گیتی نام خود را جاودان کرد
زینب قربانی ، فرهنگی و مدرس دانشگاه و فعال فرهنگی و اجتماعی

انتهای پیام/