پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرماندار کهگیلویه با مردم زلزله زده سی سخت دیدار و با آنها همدردی کرد.

به گزارش ریواس جنوب،  دارا کریمی نژاد گفت: زلزله سی سخت قلب هر انسانی را به درد آورد و همه ما باید در این شرایط سخت در کنار مردم زلزله زده باشیم.

وی افزود: به نمایندگی از مردم خوب کهگیلویه که کمک هایی نیز در این زمینه داشتند به شهر سی سخت رفته ایم و تلاش می کنیم که با همکاری مردم کهگیلویه دوباره کمک هایی برای مردم جمع آوری شود.

فرماندار کهگیلویه افزود: به استاندار محترم که شبانه روز در این شهر فعالیت دارد خدا قوت می گویم و از فرماندار شهرستان و مدیران استانی که تلاش هایی داشتندتشکر می کنم و امیدوارم مجموعه این تلاش ها بتواند بخشی از آلام مردم را تسکین دهد.

گفتنی است که در این سفر فرماندار کهگیلویه علاوه بر گفت و گو با برخی از خانواده های زلزله زده هدایایی نیز به آنها تحویل داده است.

دارا کریمی نژاد که گذشته او نشان می دهد در هر منصبی که بوده علاوه بر اینکه از تمام تلاش ها برای حوزه تحت مدیریت خود استفاده می کرد اما کل استان را سرای خود می دانست و هر جا نیاز به ورود او بوده است دخالت کرده است.

وقتی فرماندار لنده بود در کنار تلاش ها برای لنده اما نسبت به یکی دو مورد اتفاق ناخوشایند در مورد کهگیلویه نیز واکنش داد و حالا که فرماندار کهگیلویه است در یک حرکت قابل تقدیر در یک روز تعطیل به سراغ مردم دنا رفته است.

پناهی فرماندار دنا که خستگی او در همان ابتدای تماس تلفنی مشخص بود، در گفت و گو با ریواس جنوب ضمن تشکر از تمام کسانیکه در این مدت به سی سخت تشریف آوردند گفت: حجم کار بسیار بالاست و در ۲۴ ساعت باید جوابگوی نیازهای مردم باشیم.

وی ضمن تشکر از همه فرمانداران استان گفت: همه فرماندار استان به صورت تلفنی با من تماس گرفتند و فرماندار کهگیلویه نیز به صورت حضوری تشریف آوردند که تشکر می کنم.

پناهی گفت: فرماندار نوراباد و سمیرم نیز در تماس های تلفنی آمادگی خود را برای کمک اعلام کردند.