پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سرپرست آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در روزهای نخست مدیریتش یک خبر خوش داد و از پرداخت حقوق معوق آبداران کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد اسفندیار برخه گفت: منابع مالی برای پرداخت حقوق معوقه آبداران استان تامین شده است.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویر احمد افزود: با تلاشها و رایزنی های صورت گرفته و با پیگیری ویژه استاندار و حمایت های مجدانه حجه الاسلام والمسلمین محمد موحد نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ و مهدی روشنفکر نماینده مردم شریف شهرستانهای بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، دستور اکید آقای جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آبفا کشور، تلاش های معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار، حمایت های بی شائبه دستگاه های امنیتی و همکاری مدیرعامل بانک صادرات استان مشکلات مربوط به حقوق معوق آبداران برطرف شد.

وی یادآور شد: طی چند ماه گذشته به دلیل برخی مشکلات، حقوق آبداران سراسر استان پرداخت نشده بود که باعث بروز نارضایتی های فراوان و اعتراضاتی از سوی آنها و تحصن هایی در مقابل استانداری، مجلس شورای اسلامی و شرکت مهندسی آبفا کشور شده بود.

برخه ضمن تاکید بر پرداخت بخش عظیمی از حقوق معوق آبداران در کمترین زمان ممکن گفت : تمام تلاش و همت خود را با مساعدت و همکاری سایر مسئولین استانی و کشوری بکار خواهیم بست تا در خدمات رسانی به مردم کوچکترین وقفه ای ایجاد نگردد و در این میان حقوق آبداران نیز بموقع پرداخت گردد.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان تصریح کرد: تلاش می شود با برنامه ریزی مدون و ارائه راهکارهای کاربردی چالش های پیش روی شرکت آبفا برطرف شوند تا شاهد جهش در ارائه خدمات مطلوب به مردم عزیز ساکن در شهرها و روستاهای سراسر استان و نیز پرسنل شرکت آبفا باشیم.

حقوق آبداران در همه استان‌های کشور مدتی به تاخیر افتاده بود.

انتهای پیام/