پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

جمعی از مهندسین استان با ارسال یک یادداشت از غلام حسن قایدگیوی برای شورای شهر یاسوج حمایت کردند.

به گزارش ریواس جنوب در این یادداشت آمده است:

ما جمعی از مهندسین و کارشناسان استان کهگیلویه و بویراحمد به دلایل زیر تصمیم به شرکت موثر در انتخابات شورای شهر یاسوج گرفتیم و از عموم مردم و جوانان عزیز دعوت می نماییم به هر شکل ممکن در سرنوشت خود تاثیر بگذارید (حتی اندک)

*پایتخت طبیعت ایران همانند کل کشور در زمینه‌های زیادی کمبود دارد و مردمانش با مشکلات فراوان دست و پنجه نرم می کنند و بایستی در هر مقدار و میزان نسبت به کاهش این دردها و رنجها تلاش کرد.

*شورای شهر یاسوج در صورت حضور افراد توانمند و صاحب ایده و فکر نو می تواند منشا خدمات خوب و ارزشمندی باشد و در این راستا انتخاب افراد بایستی با دقت بسیار بالا صورت گیرد.

*افرادی که خود را در معرض انتخاب مردم قرار می دهند حتماً بایستی نه تنها دارای مشخصات و شرایط ویژه باشند و قدرت اجرایی و برنامه ریزی بالا داشته باشند بلکه این مهم را حتماً باید در مسئولیت ها و کارهای قبلی خود را به منصه ظهور رسانده باشند.

*مردم و انتخاب کنندگان به علت کثرت حضور کاندیدا باید با صرف وقت کافی برای شناخت و ریشه‌یابی دلایل حضور افراد بتوانند گزینش دقیق و صحیح انجام دهند و با شناسایی دقیق و چیدن ترکیب منتخبین خود در شورا ، فقط و فقط بر اساس معیارهای اصولی و صحیح و توانمندی‌های افراد صورت گیرد.

با توجه به نکات فوق ما عده‌ای از تحصیلکردگان استان با دعوت از آقای غلام حسن قایدگیوی که خود نماد کارآفرینی و اشتغال و دارای ایده و برنامه مشخص و توان اجرایی بالاست میخواهیم تا با حضور خود و انشالله موفقیتی که با رای مردم کسب می کند بتواند قدمی محکم در راه پیشرفت و اعتلای شهرمان بردارد.

جمعی از مهندسین و کارشناسان استان کهگیلویه و بویراحمد