پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سردار مصطفایی، فرمانده پلیس کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی اخبار منتشره پیرامون ممنوعیت تردد خودروها از درب منزل صحت ندارد و محدودیت‌ها مطابق با اعلام ستاد کرونا در رسانه‌های رسمی اطلاع‌رسانی شده است.

سردار کیقباد مصطفایی در گفت‌و‌گو با ریواس جنوب گفت: دو شهرستان دوگنبدان و بویراحمد در وضعیت قرمز و نارنجی هستند و پلیس بدون اغماض جلوی ورود هر گونه خودروی با پلاک غیر بومی این شهرستان‌ها را در روز ۱۳ به‌در خواهد گرفت.

فرمانده پلیس کهگیلویه و بویراحمد هر گونه تجمع در این دو شهرستان را هم ممنوع اعلام کرد‌.

وی گفت: علاوه بر محدودیت تردد در یاسوج و گچساران همه تفرح‌گاه‌های این دو شهرستان از سوی شهرداری ها و بخشداری‌ها مسدود شده و پلیس همه محدودیت‌های اعلامی را اعمال می‌کند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر ممنوعیت خودروها از درب منزل را تکذیب کرد و گفت: مردم فقط به رسانه‌های معتبر اعتماد کنند.

سردار مصطفایی با بیان اینکه معیار عمل ما مصوبات ستاد ملی مبارزه با کروناست، افزود: توصیه ما به مردم این است که همچون سال گذشته همکاری کنند و لذت دورهمی یک روزه را با تلخی از دست دادن همیشگی عزیزانمان عوض نکنند.

وی گفت که محدودیت تردد خودروهای غیربومی به استان در این ایام بوده اما فردا با شدت بیشتری این محدودیت‌ها را اعمال می‌کنیم.

انتهای پیام/