پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

توضیح: این مطلب دیدگاه یک مخاطب است که بدون توهین، اعلام نظر کرده و الزاما مورد تایید یا رد گردانندگان ریواس جنوب نیست.

نزدیک به دو سال از عنوان نماینده ارشد دولت بودن کلانتری در استان کهگیلویه و بویراحمد میگذرد ولی بنا به اظهارات خود کلانتری، وی استاندار ضعیفی قلمداد میشود و بعضاً از این ضعیف قلمداد شدن ناراحت و با عصبانیت عده ای را غضفنر وعده ای دیگر را بی انصاف و…نام می برد و بنظر می‌رسد کلانتری ضعیف بودن خود را از درون پذیرفته ولی یا به رو نمی آورد و یا علیرغم پذیرش عنوان استاندار ضعیف در دلایلش ابهام دارد و در این نوشته مختصر میخواهم چند کد به وی داده شود تا شاید آقای استاندار از این کلافگی رهایی یابد.


۱-آقای کلانتری در طی دو سال گذشته کدام طرح اقتصادی را به بهره برداری رسانیده‌ اید؟در حالیکه هر روز از جمله در روزهای پنج شنبه با حضور رئیس جمهور محترم بصورت ویدئو کنفراسی هزاران میلیارد تومان طرح های صنعتی و تولیدی در استان های مختلف کشور افتتاح میشوند
۲-آقای کلانتری در طی استانداری جنابعالی اجرای کدام طرح سرمایه‌گذاری و اقتصادی آغاز شد؟

۳-آقای کلانتری در طی این مدت کدام طرح اقتصادی به چرخه فعالیت برگشت؟لطفا به آمارهایی که اطرافیانت در جلسات و روی کاغذ میدهند اکتفا ننماید.اگر واحد تولیدی فعال شده آدرس آنرا دهید و با حضور رسانه راست آزما شوید.

۴-آقای کلانتری اگر موضوعات اقتصادی و تولیدی برای جنابعالی مهم است چرا طی این دوسال یکبار موضوع کارخانه قند بعنوان نماد صنعت استان در برنامه کاری خودتان و یا مجموعه های عریض و تطویل اقتصادی تان قرار نگرفت ؟

۵-آقای کلانتری بصورت دقیق توضیح دهید برای تنها واحد مهم تولیدی شهرستان کهگیلویه آجر دهدشت چه کرده اید؟

۶-آقای کلانتری چرا در دوره استانداری جنابعالی شهرک صنعتی بردیان کاملا خاموش و به شهر ارواح تبدیل شد؟

۷-آقای کلانتری چرا وعده های جنابعالی در خصوص کالاهای اساسی از جمله مرغ عملی نمی شوند؟ آیا میدانید در حالیکه صدای پیروزی تان بر مرغ گوش فلک را کر کرده در بازار مرغی نیست و اگر در گوشه ای و با التماس و گشتن سراسر بازار مرغی پیدا شود قیمت هر کیلو ۲۸۰۰۰تومان است که بسیار بالاتر از قیمت ابلاغی جنابعالی است؟ آقای استاندار اینجا استان محروم کهگیلویه و بویراحمد است که بسیاری از خانواده ها حتی پول نان ندارند چه برسد به مرغ ۲۸۰۰۰ تومان!

در این نوشته به همین متن کوتاه بسنده میشود ولی توصیه میگردد استاندار محترم خودشان وقت بیشتری را به موضوعات اقتصادی اختصاص دهند و برنامه ها و اسناد اقتصادی دولت و استان را مورد مداقه قرار دهید و همچنین از مشاورین،معاونین و اطرافیان آگاه تر و با صداقت تر استفاده شود تا شاید در این چند ماه باقیمانده رضایتی حداقلی از خود به یادگار بگذارید.

حق پاسخ برای آقای استاندار و تیم اقتصادی او محفوظ است.

انتهای پیام/