پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد از سفر مقامات ارشد سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور به این استان خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد، قدرت‌الله ویسی با اعلام این خبر از همه روسای شهرستانی، اتحادیه‌ها، شرکت‌ها و تعاونی‌های تولید این استان خواست تا با پیشنهاد طرح و برنامه از این سفر مهم نهایت استفاده را بکنند.

مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این سفر آقای معتمد، معاون فنی و بازرگانی و آقای انصاری مدیرکل دفتر تجهیزات و سرمایه‌گذاری سازمان مرکزی تعاون روستایی حضور خواهند داشت.

وی این سفر را در روزهای شلوغ این سازمان، نتیجه توجه مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور دانست و تاکید کرد: اهداف مهم این سفر تایید ظرفیت‌های تولید و سرمایه‌گذاری در این استان به ویژه در حوزه سردخانه، سبدسازی، بازار روستا، راه‌اندازی غرفه‌های محصولات کشاورزی و سرمایه‌گذاری در دیگر بخش‌ها با محوریت اتحادیه های تولید است.

ویسی افزود: این سفر سه روزه خواهد بود و یک تیم مشاوره سرمایه‌گذاری به استان می‌آیند تا ظرفیت‌های بالقوه اتحادیه‌ها و تعاونی‌های تولید ما به بالفعل تبدیل شوند.

ویسی، بازدید از مناطق آسیب‌دیده در زلزله سی‌سخت و سرکشی از همکارانی که در این حادثه آسیب دیدند را از دیگر برنامه‌های این سفر سه روزه بیان کرد.

مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بدیراحمد همچنین تاکید کرد: همه مدیران تعاون روستایی شهرستان‌ها، مدیران اتحادیه‌ها و تعاونی‌های روستایی و تولید آمادگی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/