پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده کهنه‌کار، کهگیلویه بزرگ در واکنشی تند به منتقدین پروژه‌هایی که وعده شروع آنها در حوزه انتخابیه‌اش داده شد، گفت: تا کاری می‌خواهد برای این مردم انجام شود، برخی مقاله‌نویس می‌شوند اما این‌ها باید حداقل چهار کلاس سواد داشته باشند تا بتوانند نظر دهند!

به گزارش ریواس جنوب به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سید محمد موحد امروز در نشست بررسی مشکلات شهرداری دهدشت با انتقاد از موضع‌گیری برخی افراد نسبت به پروژه‌های شهرستان اظهار داشت: تا زمانی که این روند در شهرستان وجود دارد کُمیت‌مان برای توسعه همچنان لنگ است.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس با بیان اینکه بنا بر این نیست که جواب بعضی از حاشیه‌ها را بدهم، گفت: وقتی کاری می‌خواهد در منطقه انجام شود برخی مقاله‌نویس می‌شوند و فشار می‌آورند.

موحد گفت:  به حول و قوه الهی، توجهات ولی عصر و خون شهدا کهگیلویه با اجرای پروژه‌ها از این وضعیت بیرون خواهد آمد هر کس هر چه می‌خواهد بنویسد.

وی با اشاره به واکنش‌هایی که نسبت به پتروشیمی دشت مازه به وجود آمد، افزود: مقاله‌نویسان نوشتند محیط زیست را دیدید یا نه؟ حالا محیط زیست یادشان آمد.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس اضافه کرد: اگر سواد داشته باشید محیط زیست جایگاهش جای دیگری است در مرحله دیگر باید دیده شود حداقل چهار کلاس سواد داشته باش و مطلب بنویس.

وی گفت: پروژه دیگری اجرا می‌شود به جای اینکه بگویند دست مدیران اجرایی درد نکند به طرق مختلف در اذهان مردم تشکیک ایجاد می کنند.

موحد از کلنگ‌زنی یک پروژه در بردیان خبر داد و افزود: قریب به ۲۰۰ نفر اشتغال در این پروژه ایجاد می شود.

وی گفت: کارخانه سیمانی که بیش از یک دهه خواب بود با عنایات خداوند و با روندی که پیگیری کردیم احیا می‌شود. سازمانی متعلق به وزارت دفاع برنده فسفات چرام شد و به زودی عملیات آغاز خواهد شد.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس بیان داشت: کارهایی برای خدمت به مردم با همت کارگزاران نظام و نوکری موحد در شهرستان پیش خواهد رفت.

انتهای پیام/