پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی با مردم دهستان جاورده در بخش چاروسا دیدار کرد و به آنها قول های امیدوارکننده‌ای داد.

به گزارش ریواس جنوب، سید محمد موحد در نشست صمیمی با اهالی دهستان جاورده که با حضور تعداد زیادی از مردم برگزار شد مهمترین مسئله برای مردم جاورده را تبدیل شدن دهستان به بخش دانست و گفت: تمام تلاش خود را برای محقق شدن خواسته مردم به کار می‌گیرم و تا امروز هم پیگیری های زیادی انجام دادم.

وی گفت: اگر ما بتوانیم جاورده را ارتقاء دهیم و تبدیل به بخش کنیم دیگر مشکلات و بحران هایی که در این دهستان وجود دارد زیر سایه بخش شدن مرتفع خواهد شد.

محمد موحد که با اعلام ساعت دقیق تماس خود با وزارت کشور از عزم خود برای رسیدن مردم این حوزه به آرزوی خود خبر داده بود ادامه داد: به صورت مکرر بحث بخش شدن دهستان جاورده را در وزارت کشور پیگیری کردم و ساعتی قبل از این جلسه یعنی در ساعت ۹ و ۵۶ دقیقه با وزارت کشور تماس داشتم و همه آنها اعلام کردند که بعد از استقرار کمیسیون های مربوطه در دولت جدید یکی از مباحثی که به بحث خواهد رفت مربوط به بخش شدن دهستان جاورده است.
موحد افزود: علاوه بر تماس امروزم، دیروز هم با وزارت کشور مکاتبه کردم و تاکید داشتم که خواسته اصلی مردم دهستان جاورده بخش شدن است ولی با توجه به تغییر دولت روند پیگیری کارها در کمیسون ها با تاخیر انجام می شود که طبق قولی که داده شد با اولین جلسه تشکیل کمیسیون مربوطه، بحث جاورده و بخش شدن آن پیگیری خواهد شد.
موحد به مردم امیدواری دارد که در دولت رییسی در سال ۱۴۰۰ خواسته به حق و دیرینه ی این حوزه محقق خواهد شد و این دهستان به بخش ارتقاء پیدا می کند.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی دیگر اولویت مهم در این بخش را اتصال جاده دم عباس زیرنا به جاده پاتاوه- دهدشت عنوان کرد و تاکید کرد: با تلاش همه مسوولان پیشرفت کار محسوس است و انشالله این پروژه نیز به سرانجام می رسد تا هزینه مسافت دو بخش چاروسا و دیشموک تقلیل یابد.