پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس از آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و مهارت‌های زندگی به صورت مجازی در فصل پاییز ۱۴۰۰ خبر داد.

 به گزارش دریافتی ریواس جنوب از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، این کارگاه‌ها هم‌زمان با هفته ملی کودک در سطوح مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته برای گروه‌های سنی مختلف طراحی و برنامه‌ریزی شده است.

بر اساس این خبر، کارگاه‌های نقاشی، اوریگامی، گام‌به‌گام تا اندیشه، خوشنویسی، سفال‌گری، کاردستی، پویانمایی، خط‌تحریری، زیست‌شناسی، کلاژ، حجم‌سازی، خوانش متون کهن، نمایشنامه‌نویسی، نوشتن خلاق، داستان‌نویسی، شعرسرایی، طراحی، دست‌سازه‌های حجمی، کارگاه حال خوش زندگی، صنایع‌دستی و هنرهای بومی، شعر و قصه و نجوم بخشی از این کارگاه‌های پیش‌بینی‌ شده برای دوره پاییز کودکان و نوجوانان استان فارس است.

علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» ۴ سال به بالا، «نوخوان» ۷ سال به بالا، «نونهال» ۹ سال به بالا، «نونگاه» ۱۲ سال به بالا و «نوجوان» ۱۵ سال به بالا، می‌توانند برای شرکت در این کارگاه‌ها تا روز ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰ در پایگاه مجازی کانون به نشانی fars.kpf.ir ثبت‌نام کنند.

کارگاه‌ها از یکم آبان آغاز خواهند شد و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم، جذب انجمن‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌شوند.

گفتنی است این کارگاه‌ها به‌صورت برخط (آنلاین) از سوی مدرسان صاحب‌نام هر رشته برگزار خواهد شد که علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتر از عنوان و اسامی کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و مهارت‌های زندگی کانون استان فارس می‌توانند به پایگاه مجازی کانون به نشانی fars.kpf.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ موسوی