در نشست مدیر کل صندوق کارآفرینی امید استان با فعالین استارتاپ ها و سمن ها مطرح شد؛ مرکز رشد دهدشت، کانون کسب و کار نوپا/ قول مساعد حاجی پور


پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مرکز رشد دهدشت همچنان پیشرو، فعال و پویا ترین نماینده پارک علم و فناوری استان در شهرستان کهگیلویه می باشد. این مرکز که با هدف شناسایی  و حمایت از فعالین درحوزه ی کسب و کارها مبتنی بر فناوری و نوآوری و به عبارتی استارتاپ ها در شهر دهدشت مستقر گردید، در مدت کوتاهی مرکز ثقل حضور جوانان صاحب ایده شده است.

به گزارش ریواس جنوب، صبح دیروز با حضور فرماندار کهگیلویه، مدیر کل صندوق کارآفرینی و امید استان کهگیلویه و بویراحمد، هئیت همراه ،مدیر صندوق کارآفرینی این شهرستان در جمع جوانان صاحب ایده و کسب و کارهای نوپا در سالن جلسات مرکز رشد دهدشت نشستی برگزار گردید.

در این جلسه، فعالین استارتاپ ها، مدیران عامل تشکل های مردم نهاد، شرکت ها و فناوران مرکز رشد دهدشت حضور داشتند.
دکتر حاجی پور ضمن قدردانی و تحسین فعالیت های مرکز رشد دهدشت و مجموعه ی پارک علم و فناوری استان به صاحبان استارتاپ ها قول مساعدت و همکاری  ویژه جهت پیشبرد فعالیتهایشان را دادند.

از مهمترین مصوبات این جلسه می توان به تخصیص بسته ی ۵۰۰ میلیون تومانی به برترین طرح ارائه شده توسط جوانان حاضر در نشست اشاره کرد، علاوه بر این  مصوب شد تسهیلات دیگیری به تشکل های مردمی که در حوزه ی توانمند سازی فعالیت داشتند به شرط تایید توسط کارگروه ارزیابی ارائه گردد.
در پایان این نشست آقای دکتر حاجی پور به همراه مهندس عارفیان، مهندس نظری و هیئت همراه از دفاتر شرکت های مستقر در مرکز رشد دهدشت بازدید بعمل آوردند.
منبع: قلم دنا

نظرات

پاسخی بگذارید