پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس جمهور سید ابراهیم رئیسی دقایقی پیش وارد شیراز شد.

 به گزارش ریواس جنوب، هفتمین سفر استانی هیأت دولت سیزدهم با ورود رئیس جمهور در فرودگاه بین‌المللی شهید آیت‌الله دستغیب شیراز و تعدادی از وزرا و معاونان او در شیراز و برخی از شهرستان‌های دیگر استان فارس آغاز شد.

سفر رئیس جمهور یک روزه است اما برخی از وزرا و معاونان از روز گذشته در استان حاضر شده بودند و سفر برخی نیز دو و سه روزه خواهد بود.

بازدید از برخی طرح‌های عمرانی، دیدار محدود با برخی اقشار مردمی، نشست با علما و نخبگان، شرکت در شورای اداری استان و نشست خبری با اصحاب رسانه از برنامه‌های سفر یک روزه رئیس جمهور به استان فارس است.

قرار است ساعت ۱۶ دیدار عمومی در محل مسجد جامع شهدا، ساعت ۱۹ جلسه شورای اداری در سالن شهید امامی استانداری و پس از آن نشست خبری رئیس جمهور برگزار شود.

نقشه جدید استان فارس (۳۶ شهرستان)

 بر پایه اعلام محمدهادی ایمانیه استاندار فارس؛ عین الهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در شهرستان های لارستان، اوز، گراش و خنج؛ ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان های جهرم، خفر، داراب و زرین دشت؛ فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان های خرامه، کوار و سروستان؛ اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان های ارسنجان، پاسارگاد و مرودشت؛ اوجی وزیر نفت در شهرستان های فراشبند، قیر و کارزین و فیروزآباد؛ محرابیان وزیر نیرو در شهرستان های کازرون و کوهچنار؛ قاسمی وزیر راه و شهرسازی در شهرستان های شیراز و زرقان و وحیدی وزیر کشور در شهرستان های رستم و ممسنی حضور دارند.

همچنین معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در شهرستان های آباده، خرم‌بید، بوانات و سرچهان؛ حسینی، معاون رئیس جمهور در امور مجلس، فسا، نیریز، استهبان و بختگان؛ حجت الاسلام صالحی، رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در شهرستان های اقلید، بیضا و سپیدان و خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان نیز در این سفر، رئیس جمهور را همراهی خواهند کرد.

انتهای پیام/ ریواس جنوب