پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز در سومین هفته از لیگ برتر توانست با پیروزی دو بر صفر، سه امتیاز شیرین از آبادان به شیراز بیاورد.

به گزارش ریواس جنوب، فجر شهید سپاسی شیراز از ساعت ۱۸ عصر امروز شنبه ۸ آبان در دیداری خارج از خانه میهمان تیم صنعت نفت آبادان بود.

این دو تیم که در دو هفته ابتدایی هیچ امتیازی نداشتند انگیزه زیادی برای کسب نخستین برد یا امتیاز خود داشتند که در نهایت شاگردان کلانتری توانستند با دو گل به پیروزی برسند.

گل‌های فجر سپاسی را محمد کاظمی در دقیقه ۲۰ و عرفان معصومی در دقیقه ۸۱ به ثمر رساندند.

فجری‌ها در حالی نخستین برد خود در لیگ بیست و یکم را در آبادان جشن گرفتند که حریف امروز آنها با هدایت علیرضا منصوریان همچنان در حسرت برد، امتیاز و حتی زدن یک گل مانده‌اند.

محمد خرمگاه که در غیاب منصوریان مبتلا به کرونا، همچنان نفر اول روی نیمکت نفتی‌ها است، امروز پس از سومین شکست پیاپی این تیم گفت:  امروز تیم فجر سپاسی شیراز با یک و نیم موقعیت، دو گل به ما زد و با ما با ۶ موقعیت در نیمه اول و ۴ موقعیت در نیمه دوم به گلی نرسیدیم.

علی‌اصغر کلانتری، سرمربی فجر سپاسی شیراز نیز گفت: ۲۰ دقیقه اول خوب بازی کردیم و به گل رسیدیم. بازیکنانم در نیمه اول کمی عقب نشینی کردند که کار درستی نبود اما بعد نیز به دنبال کسب سه امتیاز بودند. در نیمه دوم خدا را شکر به شرایطی که مدنظر بود، رسیدیم. خدا را شکر بازیکنانم زیر فشار توپ های بلند حریف مقاومت کردند و از موقعیت ضد حمله نیز استفاده کردند. خوشحالم که توانستیم از دو موقعیت از چند فرصت به دست آمده برای گلزنی استفاده کنیم. همین که بازیکنانم شجاعانه در ضد حملات شجاعانه شرکت می کنند و بازی را بردیم برای ما عالی بود. دست بازیکنانم را می بوسم و زحمت کشیدند. این بازی برای ما تمام است.

او اضافه کرد: تیم ما در دو بازی قبل هم واقعا مستحق باخت نبود ولی فوتبال همین است.

انتهای پیام/ ریواس ۲۵۳۹