پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه بگو و مگوی شدید بخشدار دیشموک در انتقاد از عملکرد برخه مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمدبرای دقایق زیادی جلسه را به حاشیه برده است.

به گزارش ریواس جنوب، همیشه در این پایگاه خبری از سکوت بخشداران در جلسات در دفاع از بخش خود انتقاد می شد اما این بار بخشدار دیشموک به اندازه یک دولت از حق مردم دیشموک دفاع کرد.

صفا حبیبی در این جلسه مکرر تقاضای وقت برای صحبت کردن داشت و علی رغم مخالفت هایی که با او شده است اما قانع نشد و اصرار داشت که به این جلسه آمد تا از حق حوزه اش دفاع کند اگر قرار است حرف نزنم پس برای چه چیزی آمده ام!

نهایتا سه دقیقه به او وقت داده شد اما او بیش از ۲۰ دقیقه از جلسه را به انتقاد از مدیرعامل آب و فاضلاب پرداخت.

حبیبی گفت: بیشتر روستاهای دیشموک آب شرب ندارند و هفته هاست در این شرایط سخت قرار داریم اما هر چه پیگیری می کنیم کسی توجهی نمی کند.

بخشدار دیشموک بیان داشت: چندین روستا داریم که بالای ۸۰ خانوار دارند اما یکماه است که آب شرب ندارند.

وی تاکید کرد: مردم به بخشداری می آیند نگران هستند عرصه را بر ما تنگ کردند ما باید چه جواب آنها بدهیم حق دارند چرا که آب ندارند و از این شرایط خسته اند.

حبیبی اذعان کرد: مدیرعامل از قدیمی بودن شبکه آب می گوید در حالیکه روستاهای ما اصلا شبکه ندارند که خراب باشد یا نباشد.

وی با انتقاد شدید ادامه داد: مردم آب خود را از طریق چشمه ها تامین می کنند و با این خشکسالی اگر چشمه ها خشک شوند چه بلایی سر آنها خواهد رفت؟

قطع روزانه فیبر نوری ، تسریع در روند کار برق دومداره دیشموک و چاروسا ، تامین اعتبار جاده فارس به خوزستان از قلعه ریسی به دیشموک ، و راه اندازی سایت ایرانسل روستاهای سردو ، رودریش ، سرگچ ، امامزاده میرسالار و آسفالت روستاها از دیگر موضوعات مطرح شده از سوی حبیبی بود.

ما حصل این اعتراضات و اصرار بخشدار موجب شد تا مصوبات بیشتری در مورد بخش دیشموک به تصویب برسد.

به گزارش ریواس جنوب، نقد اساسی که به برخی از جلسات شهرستان می شود وارد کرد این است که تا زمانی که شخصی در حال تشکر و در واقع فضای چاپلوسانه وجود دارد غالبا گوش می دهند و برایشان جالب است اما همینکه کسی به ارائه ضعف ها می پردازد و انتقادی می کند همه او را وادار به سکوت می کنند و در واقع آنگونه رفتار می کنند تا گوینده از پیگیری حق خود منصرف شود؛ در شرایطی که این جلسات برای بررسی مشکلات و پیدا کردن راهی برای برطرف کردن آن صورت می گیرد نه تشکر از همدیگر؛ تشکر را از طریق یک گروه واتساپی یا یک پیامک خصوصی هم می شود انجام داد.

انتهای پیام: عظیم بنام