پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

جمال معتمدی‌زاده در شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد مدیریت موفقی نداشت؛ او در این ۱۸ ماه هنوز به موضوع مدیریت پروازی‌اش و استفاده از امکانات بیت‌المال در سرکشی به خانواده‌اش در کرج پاسخی نداد و اکنون صحبت از تغییر اوست؛ هرچند استاندار دو نفر دیگر را برای جایگزینی معتمدی معرفی کرده اما گویا نسبتش با همسر نماینده گچساران موجب شده تا تلاش‌هایی برای ابقای این مدیر دولت قبل انجام شود.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، بعد از یک وقفه طولانی در تغییرات مدیریتی در ۶ ماه گذشته این روند سرعت گرفت و حذف همه مدیران دولت روحانی در دستور کار قرار گرفت اما نوبت به شرکت توزیع نیروی برق که رسید کمی سیاست تغییر کرد و تلاش‌ها برای ابقای این مدیر است.

تغییر مدیران دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات رسان در یکسال اخیر نقل محافل و فضای حقیقی و مجازی بوده و هنوز به نوعی تنور عزل و‌ نصب‌ها داغ است.

جمال معتمدی‌زاده اصلاح‌طلب دی ماه ۹۹ با حمایت غلام‌رضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم سکان دار شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد شد.

با تغییر دولت و معارفه سید علی احمدزاده به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد پروسه تغییر مدیران شکل جدی به خود گرفت تا جایی که تمام هم و غم احمدزاده، معرفی مکتوب افرادی برای مدیران جدید عضو شورای اداری به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها شد.

احمدزاده در مکاتبه‌ای با مجموعه وزارت نیرو سید ابوذر بزرگواری دارای مدرک دکتری برق و معاون فعلی فنی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد و دسترنج عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج و از دانشمندان صاحب نام رشته برق دنیا را برای مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد معرفی کرد.

اما بنا به هر دلیلی استاندار از دو‌گزینه معرفی شده دلسرد شدند و عطای پیگیری را به لقایش بخشیدند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد انتخاب و انتصاب مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان وارد فاز جدید و احتمالا چالش برانگیز شده است.

حامیان، دلیل حمایت‌های خود از مدیرعامل فعلی شرکت توزیع نیروی برق استان را نسبت فامیلی معتمدی‌زاده با همسر سید ناصر حسینی پور نماینده گچساران و باشت می‌دانند.

سید محمد موحد نماینده کهگیلویه،بهمئی،لنده و چرام نیز پیگیر انتصاب حسین عادلی نسب کارشناس ارشد برق و قائم مقام و معاون فعلی مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان است.

مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون نیز پیگیر انتخاب و انتصاب یکی از آقایان حیات الله حیاتی کارشناس ارشد برق و رئیس حراست فعلی شرکت توزیع نیروی برق استان و دکتر دسترنج عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج، به سمت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد هستند.

باید منتظر ماند و دید نتیجه تلاش‌های همسر و شخص سید ناصر حسینی در مقابل حمایت‌های دو نماینده دیگر از گزینه‌های پیشنهادی خود چه می‌شود و چه کسی در نهایت سکان برق استان کهکیلویه و بویراحمد را به عهده می‌گیرد.

حالا فارغ از اینکه چه کسی بیاید و آیا معتمدی تغییر می‌کند یا ابقا می‌شود، مشکلات زیرساختی شبکه برقی که با یک باد کوچک به هوا می‌رود و در این سال‌ها میلیاردها تومان به شهروندن بابت سوختن وسایل برقی آسیب مالی زده همچنان پابرجاست.

جمال معتمدی‌زاده نیز باید به این سوال پاسخ دهد که از بیت‌المال برای رفتن نزد خانواده‌اش در کرج استفاده کرده است یا نه!

انتهای پیام/