پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سخنگوی ستاد ثبت نام آموزش و پرورش فارس، جزئیات و زمان‌بندی ثبت‌نام دانش آموزان این استان در مدارس دولتی و غیردولتی (غیرانتفاعی) برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ را تشریح کرد.

مدرسه در شیراز

فرشید قاسمی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: پیش ثبت نام در پایه اول ابتدایی در شهر شیراز از تاریخ ۱۷ خرداد ماه با مراجعه به سامانه اینترنتی (اینجا کلیک کنید) انجام می‌شود که در ۳۱ خرداد نیز به دانش آموزان پیامک برای مراجعه حضوری به مدرسه برای ثبت نام قطعی ارسال خواهد شد.

قاسمی عنوان کرد: دانش آموزان نیز برای ثبت نام قطعی از اول تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ همه روزه به جز پنج شنبه‌ها و ایام تعطیلات رسمی و بعد از آن فقط درروزهای دوشنبه و چهارشنبه به مدارس به صورت حضوری مراجعه خواهند کرد.

سخنگوی ستاد ثبت نام آموزش و پرورش فارس عنوان کرد: دانش آموزان بازمانده از پیش ثبت نام پایه اول ابتدایی در شهر شیراز نیز از دوم تیرماه می‌توانند با مراجعه به سامانه فوق اقدام به پیش ثبت نام کرده که بلافاصله پیامک نام مدرسه، تاریخ و ساعت مراجعه برای ایشان ارسال خواهد شد.

قاسمی اضافه کرد: ثبت نام در پایه اول ابتدایی همه مناطق استان به جز شهر شیراز نیز به صورت حضوری و از تاریخ ۱۶ لغایت ۳۱ خرداد ماه همه روزه به جز پنج شنبه‌ها و ایام تعطیلات رسمی و بعد از آن فقط در روزهای دوشنبه و چهارشنبه انجام می‌شود.

او خاطرنشان کرد: برای همه دانش آموزان پایه اول ابتدایی همزمان نیز نوبت دهی برای شرکت در طرح سنجش سلامت انجام خواهد گرفت

قاسمی گفت: پیش ثبت نام در پایه هفتم متوسطه اول در شهر شیراز از تاریخ ۲۵ خرداد ماه با مراجعه به سامانه اینترنتی (اینجا کلیک کنید) انجام می‌شود که در ۱۱ تیرماه نیز به دانش آموزان پیامک برای مراجعه حضوری به مدرسه برای ثبت نام قطعی ارسال خواهد شد.

سخنگوی ستاد ثبت نام آموزش و پرورش فارس ادامه داد: دانش آموزان نیز برای ثبت نام قطعی از ۱۳ تا ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱ همه روزه به جز پنج شنبه‌ها و ایام تعطیلات رسمی و بعد از آن فقط درروزهای دوشنبه و چهارشنبه به مدارس به صورت حضوری مراجعه خواهند کرد.

قاسمی گفت: دانش آموزان بازمانده از پیش ثبت نام پایه هفتم متوسطه در شهر شیراز نیز از تاریخ ۱۴ تیرماه می‌توانند با مراجعه به سامانه فوق اقدام به پیش ثبت نام نموده که بلافاصله پیامک نام مدرسه، تاریخ و ساعت مراجعه برای ایشان ارسال خواهد شد.

سخنگوی ستاد ثبت نام آموزش و پرورش فارس گفت: ثبت نام در پایه هفتم متوسطه همه مناطق استان به جز شهر شیراز به صورت حضوری و از ۱۳ تا ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱ همه روزه به جز پنج شنبه ها و ایام تعطیلات رسمی و بعد از آن فقط در روزهای دوشنبه و چهارشنبه انجام می‌شود.

قاسمی ادامه داد: ثبت نام در پایه دهم متوسطه دوم در سراسر استان فارس از تاریخ ۲۲ تیرماه تا ۵ مردادماه و پس از دریافت هدایت تحصیلی خود به صورت حضوری و همه روزه به جز پنج شنبه‌ها و ایام تعطیلات رسمی و بعد از آن فقط در روزهای دوشنبه و چهارشنبه انجام خواهد شد.

او گفت: در هفت روز کاری اول ثبت نام صرفا برای دانش آموزان گروه (الف) هدایت تحصیلی انجام خواهد شد و پس از آن برای ثبت نام در سایر گروههای هدایت تحصیلی همه دانش آموزان می‌توانند برای ثبت نام به مدرسه مراجعه کنند.

قاسمی عنوان کرد: ثبت نام نیز صرفا بر اساس طرح آدرس ومحدوده جغرافیایی محل سکونت دانش آموزان انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ زینب شهریاری