پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرمانده سپاه فجر فارس با تاکید بر ضرورت نهادینه شدن فرهنگ مطالبه‌گری، گفت: توقع داریم علاوه بر بسیج، مطالبه‌گری به همه اقشار تسری پیدا کند تا موضوعات قبل از تبدیل به معضل، حل شوند.

فرمانده سپاه فجر فارس: مسائل آینده در نشست‌های مطالبه‌گری بررسی شوند سردار یدالله بوعلی صبح دوشنبه ۱۶ خرداد با حضور در پاتوق مطالبه‌گری بسیج رسانه فارس، بیان کرد: پاتوق مطالبه‌گری یک‌ کار خوب در استان و برای نخستین بار است که چنین برنامه‌ای اجرا می‌شود.

او افزود: اگر رسانه در این پاتوق خوب وارد شده و پاسخ درست را به جامعه منتقل کند، اثرگذاری خوبی می‌تواند داشته باشد، چرا که انتقال واقعیات جامعه مردم را همراه با رسانه می‌کند.

فرمانده سپاه فجر فارس با تاکید بر اینکه اقشار بسیج باید به این بلوغ برسند که از ظرفیت هم استفاده کنند، ادامه داد: اگر این اتفاق بیفتد، معجزه می‌شود و بسیح، معنی واقعی‌تر خود را نشان می‌دهد.

سردار بوعلی خاطرنشان کرد: توقع داریم این مسئله به همه اقشار تسری پیدا کند و با احصاء و تبیین مشکلات و معضلات اقشار مختلف و ارائه به مسئولین مرتبط این کار را ادامه و راهکار لازم را بیان کند تا قبل از اینکه موضوعی به معضل تبدیل شود، حل شود.

او همچنین اظهار کرد: برای ورود به مسائل، باید توجه داشت که آیا فرهنگ آن موضوع به وجود آمده یا خیر؟ و مطالبه‌گری هم فرهنگی است که باید نهادینه شود.

فرمانده سپاه فجر فارس با تقدیر از همکاری بسیج کشاورزی در پاتوق مطالبه‌گری‌های قبل، یکی از کارهای شاخص استان فارس را همین کار عنوان کرد و گفت: در سفر اخیر سردار سلیمانی مسئول سازمان بسیج مستضعفین به فارس هم به این موضوع اشاره شد.

سردار بوعلی تاکید کرد که با برگزاری پاتوق مطالبه‌گری بر خلاف دیگر استان‌ها جایگاه جانشین فرماندهی سپاه در اقشار هم برای ادارات مختلف کاملا درک شده دیدیم.

او به ارتباط بیشتر اقشار با جانشین فرمانده برای فعالیت بهتر تاکید کرد و گفت: رسالت و ماموریت بسیج رسانه این است که در ابعاد مختلف در جامعه نقش‌آفرین باشد و مطالبه‌گران را به مسئولین پاسخگو متصل کند.

فرمانده سپاه فجر فارس همچنین با تاکید بر ایجاد فضای آرام و بدون تنش برای مطالبه‌ گری، این پاتوق را یک کار نو و جدید دانست و افزود: رضایت‌مندی دامداران و ورود مسئولین جهاد کشاورزی به مسائل روز دامداران و ایجاد یک فضای خوب میان دامداران و مسئولین، از موارد مثبت این پاتوق است.

انتهای پیام/ زینب شهریاری