پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

خبر منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی ریواس جنوب در مورد رتبه ضعیف صندوق کارافرینی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص طرح های تبصره ۱۸ با واکنش کاظم حاجی پور مدیر این صندوق روبرو شد.

به گزارش ریواس جنوب، مدیر صندوق کارافرینی با تشریح عملکرد این صندوق در استان ابراز امیدواری کرد که موفقیت سال گذشته این صندوق در کسب رتبه نخست کشور را مجددا با برنامه هایی که داریم تداوم می بخشیم.

کاظم حاجی پور در خصوص خبر ریواس جنوب نیر گفت:با توجه به اینکه مطابق دستورالعمل تبصره ۱۸ فراخوان و پذیرش،افراد از طریق دستگاههای اجرایی و تصویب در کمیته های فنی و شورای برنامه ریزی و توسعه استان صورت میگیرد در صورت همکاری و تلاش بیشتر دستگاههای اجرایی قطعا شاهد بهبود آمارها در هفته های آتی خواهیم بود.

وی تصریح کرد:صندوق تابع شرایط خاصی است و برای جذب اعتبار چند مرحله پیش بینی شده است که چند مرحله اول آن بستگی به پیگیری دیگر ادارات دارد.

وی گفت: دستگاه های اجرایی باید افراد محق را شناسایی کنند و به این صندوق معرفی کنند که علیرغم پیگیری های فراوان این مدیریت، برخی از دستگاه ها با تاخیر چند ماهه متقاضیان را معرفی نموده اند و برخی نیز در معرفی طرح ها ناموفق بوده اند لیکن صندوق کارآفرینی در یک اقدام فوری برای کلیه متقاضیان تشکیل پرونده داده است که قطعا موجب افزایش اعطای تسهیلات و ارتقا رتبه مطلوب خواهد شد.

حاجی پور با ارائه مستنداتی اظهار کرد: ما دغدغه ها و کاستی های موجود را کتبا به مراجع و مسولین مرتبط اعلام داشته ایم و تاکید نموده ایم با توزیع عادلانه منابع عمومی که در بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری بدان اشاره شده مورد توجه قرار گیرد.

حاجی پور در ادامه افزود: از دستگاه های طرف قرارداد خواهش داریم با شناسایی افرادی که محق هستند و توانایی های فنی و اقتصادی را دارا هستند با این صندوق برای جذب اعتبارات بیشتر همکاری کنند.