پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سامانه در چهارچوب پنجره ملی خدمات دولت برای ثبت‌نام جاماندگان از دریافت یارانه معیشتی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی در دسترس قرار گرفت.

به گزارش ریواس جنوب؛ به نقل از اخبار بانک، سامانه ثبت‌نام جاماندگان از دریافت یارانه معیشتی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی که هفته گذشته مسئولان وزارت کار قول راه اندازی را داده بودند برای ثبت نام و بررسی درخواست متقاضیان در دسترس قرار گرفت.

بر اساس این گزارش این سامانه در چهارچوب پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس https://my.gov.ir امکان ثبت نام را برای جاماندگان فراهم کرده است. همچنین به دلیل آزمایشی بودن این سامانه در صورت قطع شدن دسترسی به مراحل ثبت نام، متقاضیان در صورت بروز مشکل می‌توانند با شروع دوباره مراحل و بروزرسانی صفحه مرورگر به مراحل ثبت نام ادامه دهند.

ورود به این سامانه با یک شماره تماس و ارائه کد ملی ممکن خواهد بود. در صورت مشمول پرداخت یارانه بودن افراد این سامانه به‌صورت اتوماتیک فرد یارانه بگیر را شناسایی و پنجره ثبت نام برای این افراد باز نخواهد شد.

همچنین سامانه در صورت شناسایی فرد به‌عنوان مشمول دریافت یارانه که نیاز به ثبت نام جدید ندارد، پیامی به این محتوا را نشان می‌دهد: چنانچه شما به دهک اعلام شده خانوار خود توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اردیبهشت معترض هستید به آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir وزارتخانه مذکور مراجعه کنید.

به این ترتیب معترضان به دهک بندی و مبلغ پرداختی می‌توانند به سامانه حمایت وزارت کار به آدرس فوق مراجعه و درخواست بازنگری درباره دهک‌بندی را ثبت کنند.