پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 

وزیر کشور در بازدید از چندین طرح تولیدی کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با حضور در جمع بهره‌برداران گفت: دولت و نظام در کنار شماست و جهاد کشاورزی در ترمیم سرآب‌ها و کانال‌ها اقدامات خوبی انجام داده است.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، احمد وحیدی در جمع کشاورزان منطقه کره و طسوج در شهرستان‌های دنا و چرام گفت: حجم خسارات به بخش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از آنچه شنیدم و در کلیپ‌ها دیده بودم بسیار بیشتر است و به مردم اطمینان می‌دهم خسارت آن‌ها پرداخت شود.

وزیر کشور افزود: اطلاع‌رسانی‌ها به مردم و تولیدکنندگان قبل از وقوع بحران انجام شده و در حین حادثه نیز مسئولان در کنار مردم بودند و اکنون بعد از حادثه نیز اقدامات خوبی در حال انجام است.

معتمدی و وزیر کشور

سردار وحیدی تصریح کرد: یکی از این اقدامات تامین ۲۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین برای ترمیم سراب اراضی کشاورزی و کانال‌های انتقال آب بود که در این بازدید از نزدیک در جریان این فعالیت‌های جهاد کشاورزی و همکاری همه نهادها از جمله سپاه و شرکت نفت و حمایت‌های استاندار در خدمت‌رسانی به کشاورزان، عشایر و روستائیان قرار گرفتم.

وزیر کشور از جمع‌بندی نهایی خسارات سیل به بخش‌های مختلف این استان در شورای بحران خبر داد و یادآور شد: آنچه مشخص است این بوده که بیشترین خسارت‌ها به بخش کشاورزی وارد شد.

وی گفت: امروز به صورت هوایی از نقاط مختلف استان بازدید کردم و در چند منطقه با مردم و کشاورزان دیدار و گفت‌وگو کردم و اطمینان دادم که در همه شرایط کنار آن‌ها خواهیم بود و مسئولان استانی را در جبران این خسارت‌های سنگین یاری می‌کنیم.

انتهای پیام/