پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دولت سید ابراهیم رئیسی بیش از ۱۴ ماه است که انتخاب شده است و علی رغم تلاش برای تغییر مدیران دولت روحانی اما همچنان در برخی حوزه ها موفق به تغییر مدیران دولت گذشته نشده اند.

به گزارش ریواس جنوب، در استان کهگیلویه وبویراحمد زمزمه های تغییر مدیران و فراخوان های متعدد در فضای مجازی برای انتخاب مدیران همسو خیلی زود و حتی قبل از انتخاب استاندار آغاز شده بود اما اختلاف نظرها به همان سرعت اولیه تغییرات را به کندی پیش برد.

در نگاه اولیه خیلی ها تصور می کردند که این عدم تغییرات به معنای اعتقاد نداشتن دولتمردان به تغییرات اتوبوسی است اما دست کم در استان کهگیلویه وبویراحمد همه میدانند که مدت هاست گزینه های مختلف برای انتخاب مدیر جدید به فرمانداری ها و از فرمانداری ها به استانداری و نهایتا در صورت نیاز برای انتخاب مدیران کل و برخی سمت های دیگر  از استانداری به وزارت کشور ارسال شده اما اختلاف نظر بین نیروهای همسو با دولت و نمایندگان موجب شد تا اکثر گزینه ها با دست خالی از مکان مصاحبه به شهر خود برگردند.

به این ترتیب ابقای مدیران دولت روحانی از سر لطف و محبت و مدیریتو تدبیر نبوده بلکه طمع برخی از افراد برای گرفتن صندلی فضا را برای مدیران دولت قبلی مهیا کرده است.

برای مثال در حوزه بخشداری  شمار زیادی از بخشداران تغییر نکردند و غلی رغم اینکه این افراد می دانند گزینه های جایگزین آنان معرفی شده است اما با حالت شک و تردید کارها را پیش می برند.

حتی در حوزه ی فرمانداری ها نیز تا همین چندی پیش دولت روحانی در بین فرمانداران این استان نماینده داشته است.

در بین معاونان ادارات مختلف ، بی شک شمار نیروهای ابقایی از دولت قبل بیشتر است که البته همسویی برخی از این مدیران با نمایندگان احتمال ابقای آنها را بیشتر خواهد کرد.

در تازه ترین مورد بخشدار سوق انتخاب شد و زینی پور جایگزین خواجوی شده است.