پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

تلخند۷/

مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با راه‌اندازی پروژه بزرگ فرهنگی موزه شهر یاسوج بسیاری از مشکلات ما برطرف می‌شود.

اگه اين مجتمع راه بيفته همه مشكلات ميراث فرهنگي حل ميشه و طوري ميشه كه ميراث فرهنگي در به در دنبال ي مشكل ميگرده كه اونو برطرف كنه!

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی این استان در برگزاری مطلوب کنگره بین‌المللی خون در یاسوج شد.

من ميگم دكتر جان شما خودتون يك تنه اين كنگره را برگزار كنيد و اجازه بدين تا ساير ادارات كمي به امورات مردم برسند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از ارائه راه‌حلی برای جلوگیری از سرقت شبکه برق در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

دو تا راه‌حل بيشتر نيست يكيش اينه كه حالا كه سارقين محترم قدر خدمات شما را نميدونن پروژه‌اي اجرا نكنيم تا سرقتي هم نباشد؛ راه‌حل دوميش كه كمي سخت‌تره، اينه كه زمان اجراي پروژه‌هاي حوزه برق را از يك دهه به كمتر از اون برسونيم تا فرصت سرقت براي سارقين كمتر شود.

رئیس شورای اداری دیشموک گفت: هفته زن فرصت مناسبی برای بازبینی جایگاه زنان در جامعه است.

چه خوب كه گفتين و ما را از اين ابهام بزرگ بيرون آوردين؛ آخه در خارج از ديشموك همه فكر مي‌كردند هفته زن فرصتي براي بازبيني جايگاه مردان است!

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد از مسئولان خواست تا برای مصرف درست آب در کهگیلویه و بویراحمد فرهنگ‌سازی کنند.

متاسفانه مسئولان ما اينقدر درگير تعمير شكستگي‌هاي لوله‌هاي فرسوده آب و چشمه‌هاي خياباني هستند كه فرصتي براي فرهنگ‌سازي ندارند؛‌ از طرفي چون كار فرهنگ‌سازي در رسانه‌ها نياز به هزينه كردن داره بنده خداها راهي ندارند جز اينكه به وقت تحويل قبوض سرسام‌آور به مردم خيلي سريع فرهنگ سازي كنند كه كارشناسان ميگن در اين لحظه حساس فرهنگ سازي بي‌اثر ميشه.

فرماندار بهمئی گفت: جلسه شورای آموزش و پرورش از اساسی‌ترین جلسات هر شهرستان است.

چرا؟ نكنه برا اين كه همه سياسيون يك‌جا جمع شدن جلسه مهمي است!

رئیس شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر گچساران بر لزوم پاکسازی مناطق آلوده شهری در سال جدید تأکید کرد.

والله ما نمي‌دونيم اين چه عجله‌اي هست كه شما داريد با اين همه مشغله‌اي كه داريد؛ بزاريد برا سال آينده.

معاون درمان علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از اقدامات اساسی علوم پزشکی این استان در جلوگیری از مرگ مادران باردار خبر داد.

كاري نداره فقط كافي است جلوي مراجعه مادران باردار به بيمارستان‌ امام سجاد (ع) را بگيرد؛ مرگ و مير خود به خود مياد پايين.