پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در زیر، عناوین مهمترین اخبار امروز پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ با توضیح کوتاهی از خبر آمده است:

برای جزئیات بیشتر از هر خبر، می‌توانید بر روی عنوان خبر کلیک کنید.

آغاز برنامه‌های هفته دفاع مقدس فارس با رژه یگان‌های مسلح

برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شیراز با برپایی رژه یگان‌های نمونه‌ای از دستگاه‌های نظامی و انتظامی، ارتش، سپاه پاسداران و پلیس و با حضور مقامهای ارشد استان فارس، آغاز شد.

اعلام جزئیات محاسبه سوابق تحصیلی در کنکور ۱۴۰۲

دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجوی سازمان سنجش کشور، اطلاعیه‌ای درباره پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ منتشرکرد.

آغاز سال تحصیلی کلاس اولی‌ها در فارس

همزمان با سراسر کشور، سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان کلاس اول ابتدایی در قالب “جشن شکوفه‌ها” در فارس آغاز و در همین راستا مراسمی نمادین در مدرسه شاهد لاله‌های شیراز برگزار شد.

آغاز سال جدید تحصیلی با ۹۴۰ هزار دانش آموز در فارس

مدیرکل آموزش و پرورش فارس اعلام کرد که مدارس استان از دوم مهر همزمان با سراسر کشور با حضور حضور حدود ۹۴۰ هزار دانش آموز بازگشایی می‌شود.

تشریح جزییات شهادت همیار پلیس در شیراز

فرمانده انتظامی فارس با تسلیت شهادت، همیار پلیس در شیراز به تشریح جزئیات این حادثه پرداخت.

عزم جدی فارس بر برای بازگشت قوی تیم برق شیراز به فوتبال کشور

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس از عزم جدی استان بر تجمیع تمام ظرفیت‌ها برای بازگشت قوی تیم برق شیراز به فوتبال کشور خبر داد.

تشییع شهید مدافع امنیت در شیراز

پیکر رضا زارع‌مویدی، شهید مدافع امنیت، صبح روز جمعه اول مهر در شیراز تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

برگزاری همایش اسکواش، پدل و راکتبال در شیراز

عصر امروز پنجشنبه از ساعت ۱۷ و در باغ جنت شیراز، همایش اسکواش، پدل و راکتبال، به همت شماری از دستگاه‌های فرهنگی و ورزشی، برگزار خواهد شد.

برنامه‌های هفته دفاع مقدس شمالغرب شیراز تشریح شد

فرمانده سپاه ناحیه محمدرسول‌الله (ص) شیراز، ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محدوده شمالغرب کلانشهر شیراز را تشریح کرد.

جریمه مانتوفروش و تعزیر مشاور املاک در شیراز

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد که براساس بازرسی‌های انجام شده، پس از محرز شدن تخلف یک واحد صنفی فروش مانتو مدارس جریمه و یک واحد صنفی مشاور املاک نیز تعزیر قانونی شدند.

هدف ایستگاه‌های کاهش آسیب کنترل پیامدهای مصرف موادمخدر است

مدیر کشوری دفتر برنامه مشترک سازمان ملل متحد در زمینه ایدز (UNAIDS)، هدف از جانمایی ایستگاه‌های کاهش آسیب را مبارزه مستقیم با پیامدهای ویرانگر مصرف مواد مخدر و پیشگیری از گسترش عفونت‌های خطرناک دانست.

ترویج ازدواج ، باروری سالم و کاهش طلاق / رویکردهای جوانی جمعیت در استان فارس

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از اجرایی شدن بیش از ۹۰ درصد مصوبات ۱۲ نشست قرارگاه جوانی جمعیت در استان فارس خبر داد و بیان داشت: عزم جدی و تلاش برای ترویج ازدواج جوانان، فرزندآوری، کاهش طلاق و کاهش سقط جنین از مهمترین اهداف برنامه جوانی جمعیت است.

پیکرهای پاک سه شهید تازه تفحص شده وارد شیراز شد

پیکرهای پاک سه شهید تازه تفحص و شناسایی شده استان فارس شامگاه چهارشنبه ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۱ در آستانه هفته دفاع مقدس با استقبال اقشار مختلف مردم و مسئولان وارد شیراز شد.

اجرای رژه موتوری آغازگر برنامه های هفته دفاع مقدس در لارستان

چهل و دومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان لارستان با اجرای رژه موتوری و خودرویی و اعزام نمادین رزمندگان به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز شد.

 

 

پایان/ مهشید آردی