پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در زیر، عناوین مهمترین اخبار امروز سه‌شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ با توضیح کوتاهی از خبر آمده است:

برای جزئیات بیشتر از هر خبر، می‌توانید بر روی عنوان خبر کلیک کنید.

تغییر رویکرد مؤسسه استنادی علوم (ISC) به سمت سنجش فناوری

رئیس جدید مؤسسه استنادی علوم (ISC) و پایش علم و فناوری با اشاره به اهمیت توجه به موضوع فناوری، گفت: با توجه به شرایط کشور و برنامه‌هایی که وزیر علوم ارائه داده‌اند، بخش فناوری را در این مؤسسه پر رنگ خواهیم کرد. در یک افق میان‌مدت عمدتاً موضوعات سنجش فناوری در راستای اقتصاد دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین را دنبال خواهیم کرد.

آیین لاله گردانی در حرم حضرت شاهچراغ (ع)

آیین لاله گردانی خدام حرم حضرت شاهچراغ (ع) در شام شهادت امام رضا (ع) عصر سه شنبه (۵ مهر ۱۴۰۱) در آستان احمدی و محمدی شیراز برگزار شد.

اعلام برنامه‌های فرهنگی هنری هفته دفاع مقدس در فارس

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ضمن گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس، برنامه‌های فرهنگی و هنری ویژه این ایام را معرفی کرد.

معاون استاندار فارس: پیگیر تسهیلات برای راه‌اندازی کارخانه کاغذسازی هستیم

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری با بیان اینکه احداث کارخانه کاغذسازی زاگرس تاکنون حدود ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: پیگیری برای اعطای تسهیلات بانکی به این کارخانه با هدف شتاب‌بخشی به راه‌اندازی آن ادامه دارد.

عکاس اهل آباده فارس از جشنواره بین‌المللی، جایزه گرفت

امیرحسین هنرور هنرمند اهل شهرستان آباده از جشنواره بین‌المللی عکس به میزبانی کشور قرقیزستان جایزه مدال طلا در بخش عکس خبری را به دست آورد.

مدعی حمایت از دانشجویان، آنها را بی‌دلیل از کلاس درس اخراج می‌کرد

دانشگاه هنر شیراز، پیام یکی از استادان سابق این دانشگاه مبنی بر استعفا در حمایت از دانشجویان را بر خلاف واقع خواند و اعلام کرد: وی در زمان فعالیت در این دانشگاه، بی دلیل دانشجویان را از کلاس اخراج می‌کرد.

 

 

پایان/ مهشید آردی