پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس کل دادگستری استان فارس در بازدید از بازداشتگاه مرکزی شیراز با بیان اینکه بازداشت شدگان حوادث اخیر تا پایان تحقیقات قضایی در بازداشت خواهند بود، گفت: با افرادی که اقدام به آسیب زدن به اموال عمومی و تخریب بیت‌المال کرده‌اند و آرامش عمومی جامعه را برهم زده‌اند، قطعاً در محاکم قضایی برخورد جدی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی پس از حضور در مراسم تشییع یکی از شهدای دفاع از امنیت و دو شهید تفحص شده دفاع مقدس، در بازدید از بازداشتگاه مرکزی شیراز گفت: برخورد قاطع قانونی با عوامل اصلی آشوب و اغتشاش در دستور کار دستگاه قضایی است.

رئیس کل‌ دادگستری استان فارس در این بازدید که با همراهی دادستان مرکز استان فارس انجام شد، تاکید کرد: بازداشت شدگان حوادث اخیر تا پایان تحقیقات قضایی در بازداشت خواهند بود.

موسوی با تأکید بر اینکه تجمع عظیم مردم ولایت مدار شیراز حجت را در برخورد قانونی با آشوبگران بر همه مسئولان تمام کرد، افزود: با افرادی که اقدام به آسیب زدن به اموال عمومی و تخریب بیت المال کرده اند و آرامش عمومی جامعه را برهم زده اند قطعاً در محاکم قضایی برخورد جدی خواهد شد.

مقام ارشد قضایی در استان فارس در پایان خاطرنشان کرد: قصد این افراد اعتراض نیست، لذا مردم صف خود را با این اغتشاشگران جدا کنند.

به گزارش ریواس جنوب، جان باختن مهسا امینی در زمان حضور در گشت ارشاد تهران، باعث وقوع ناآرامی‌هایی در برخی از شهرهای ایران شده است.

در یکی از تجمعاتی که هفته گذشته در خیابان معالی‌آباد شیراز به درگیری کشیده شد، یک همیار پلیس به نام رضا زارع مویدی جان خود را از دست داد و تعدادی از مأموران پلیس نیز مجروح شدند. (بیشتر بخوانید).

انتهای پیام/ منبع اصلی خبر: دادگستری فارس