پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرماندار مارگون با اشاره به سفر اخیر استاندار و مسئولان برخی دستگاه‌های اجرایی به مناطق روستایی این شهرستان گفت: ۳۰برنامه عمرانی و خدماتی برای سرعت‌بخشی به رفاه شهروندان و  زیرساخت های توسعه منطقه در دستور کار قرار گرفته است.

آقای فرموندار اگه به این سرعت برید قطعا رفاه مردم و زیرساخت‌های اونجا تصادف خواهند کرد؛ کمی یواش‌تر و با سرعت مطمئنه رفاه مردم را بهبود ببخشید لطفا.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از بهره برداری رسمی پروژه ملی و ارتباطی پاتاوه به دهدشت طی چند ماه آینده خبرداد.

این آقای معاون عمرانی از بس که این جاده پاتاوه دهدشت را به بهره‌برداری رسوند، پیچ مربوط به بهره‌برداری این پروژه هرز شد.

مدیرکل تعزیرات از آغاز طرح مقابله با گرانفروشی در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

خدایی یکی از این مسئولان بپرسه وقتی مردم با گرانی مشکلی ندارند شما دردتون چیه که ۲۰ ساله دارین با این بدبخت مقابله میکنین؟ آخه گرونی چه هیزم تری به این مسئولان فروخته؟

استاندار و جمعی از مدیران کهگیلویه و بویراحمد با سفر به پیچاب شهرستان باشت مشکلات این منطقه را بررسی کردند.

البته این را هم اضافه کنیم که تا الان ده‌ها استاندار و صدها مدیر در دولت‌های قبلی، این مشکلات را بررسی کردند و باید قدر این مدیران و تخصص آنها در بررسی مشکلات را بدانیم؛ مشکلات اینقدر زیاد هستن که مدیران فرصت حل کردن آنها را ندارن و همه وقت اونها به بررسی مشکلات می‌گذره.