پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در نخستین واکنش رسمی در استان کهگیلویه و بویراحمد به توافق هسته‌ای، حزب کارگزاران سازندگی این استان با صدور بیانیه‌ای، پیروزی ملت و دولت را در مذاکرات هسته‌ای تبریک گفت.

به گزارش ریواس، در این بیانیه که در لحظات اولیه‌ی اعلام نتایج مذاکرات هسته‌ای در وین، صادر شده، آمده است: « امید است که وفای دولت تدبیر و امید به یکی از وعده‌های بسیار مهم خود، سرآغازی برای تحقق سایر وعده‌ها و گره‌گشایی از مشکلات به‌جای‌مانده‌ی ملت بردبار ایران عزیزمان باشد».

در پایه‌ی این گزارش، متن این بیانیه که یک نسخه از آن در اختیار پایگاه خبری تحلیلی «ریواس» قرار گرفته است به این شرح نگاشته شده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

« آن همه ناز و تنعم که خزان می‌فرمود             عاقبت در قدم باد بهار آخر شد »

کارگزاران سازندگیخبر مسرّت‌بخش موفقیت عزت‌مندانه‌ی دولت تدبیر و امید در مذاکرات سخت و پیچیده‌ی هسته‌ای، در سایه‌ی رهنمودهای مقام معظم رهبری و شجاعت و صداقت تیم مذاکره‌کننده‌ی ایران عزیز، یک بار دیگر موجی از امید را در جامعه، جاری ساخت.

حزب کارگزاران سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد، با نهایت خرسندی از این واقعه‌ی تاریخی، پیروزی با عزت مردم ایران را در انتخاب هوشمندانه‌ی اندیشه‌ی «عقلانیت و تدبیر» و اعتماد و استقامت ستودنی مردم ایران را، به همه‌ی ملت عزیز و سرافراز به‌ویژه هم‌استانی‌های غیور، تبریک می‌گوید.

شایسته است برای این پیروزی با شکوه، همگام با ملتِ قدرشناس ایران، از شهامت و هوشمندی تیم مذاکره‌کننده به‌ویژه سردار دیپلماسی، دکتر محمدجواد ظریف، به‌واسطه‌ی تلاش‌های شبانه‌روزی آنان، مراتب تقدیر و سپاسگزاری خود را اعلام داریم.

امید است که وفای دولت تدبیر و امید به یکی از وعده‌های بسیار مهم خود، سرآغازی برای تحقق سایر وعده‌ها و گره‌گشایی از مشکلات به‌جای‌مانده‌ی ملت بردبار ایران عزیزمان باشد و پیرو شعارهای هوشمندانه‌ی رئیسِ محترمِ جمهور، چرخ زندگیِ تمام آحاد و اقشار مردم، به حرکت درآید.

شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/ س.ب