پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

عبدالحسین صالحی‌سروک که پیش از این نامش برای مدیرعاملی آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد مطرح بود، گفت: آقایان صداقت نداشتند و مثل آب خوردن با ابروی افراد بازی می‌کنند.

عبدالحسین صالحی که پیش از این رسانه‌ها از انتصاب او خبر دادند و جلسه معارفه را هم مشخص کرده بودند در گفت‌وگو با ریواس جنوب گفت: این‌ها به راحتی با آبروی اشخاص بازی میکنند و توجهی به توصیه های کاملترین ادیان الهی( اسلام) ندارند با یک تشابه اسمی صورت مسئله را پاک می کنند . در حالی که مدت‌هاست با من صحبت شده و رزومه‌ام را گرفتند و وزارت نیرو از بین گزینه‌های موجود، من را انتخاب کردند.

وی افزود: می‌گویند تشابه اسمی شده و منظور ما امید صالحی بود در حالی که انتصابی به این اهمیت مگر با اسم و فامیلیست یا رزومه و سوابق؟

صالحی با بیان اینکه چنین عملکردی اعتماد مردم به حاکمیت و شیوه تصمیم‌گیری را از بین می‌برد، تصریح کرد: اگر آقای استاندار صادقانه می‌گفت که فشار بعضی ازنمایندگان اجازه نداد که میراث جمهوری اسلامی(خدمت) را به درستی بین خدمتگزاران تقسیم نماییم و تصمیمم را عوض کرد به او و تصمیم جدیدش احترام می‌گذاشتم اما امدند و مسائل دیگری را مطرح کردند و از تشابه اسمی حرف زدند که این خیلی برای نظام اسلامی بد است و حرمتی برای آبروی اشخاص قائل نشدند.

صالحی گفت: به هیچ عنوان به دنبال پست نبودم اما در مقابل خدمت به مردم احساس مسئولیت کردم و می خواستم دین خود را نسبت به مردم و نظام جمهوری اسلامی ادا کنم از این به بعد هم احساس مسولیت میکنم چرا که خدمت به مخلوقات اوجب واجبات است.

او گفت: برای آقای امید صالحی احترام قائلم و برایش آرزوی موفقیت دارم و اگر کمکی بخواهد دریغ نخواهم کرد اما انتقاد من به کلیت کار است.

گزینه پیشین مدیرعاملی آب و فاضلاب تصریح کرد: بر اساس جمع بندی مجموعه وزارت نیرو در یک فرایند نام من انتخاب شد اما تماس سیاسیون حاکم گچساران با استاندار در منطقه لوداب موجب نگرانی او شد و تصمیمش را عوض کرد.

وی ادامه داد: قضاوت مردم بهترین حکم است؛ رشته تحصیلی و سوابق مدیریتی بنده شفاف و مشخص است و من اصراری به مدیر شدن ندادم اما شما فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر عدم دخالت در انتصابات را چگونه توجیه می نمایید ؟!

انتهتی پیام/