پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سرپرست آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در نشست غیررسمی معارفه‌اش گفت: برای سفارش این و ان و سیاسی‌کاری نیامدم و هیچ کار غیرقانونی از همکارانم درخواست نخواهم کرد؛ هر جا مسئولیت گرفتم با بحرانی روبرو بودم که سربلند از آن بیرون آمدم.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، امید صالحی در روز اول کاری‌اش گفت: نرمش و مهربانی بیش از حد آقای برخه، شرکت آب و فاضلاب را به این روز کشاند و من با درس گرفتن از این شرایط، نظم مدیریتی و جدیت در کار را در اولویت قرار می‌دهم و با احدی تعارف نخواهم داشت.

امید صالحی مدیرعامل آبفا شد

سرپرست شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد افزود: نظم و انظباط برایم مهم است و از فردا کمیته انضباطی را تقویت می‌کنم، ایده و خلاقیت مدیران و کارکنان برایم مهم است و از فردا جلسات تخصصی را با آنها می‌گذارم و استعدادها و توانمندی‌های کارمندانم را به کار می‌گیرم.

صالحی گفت: این شرکت متعلق به همه کارکنان است و هیچ کارمند دارای ایده و خلاقیت نباید حاشیه‌نشین شود و من این کارمندان را کشف خواهم کرد.

وی همچنین به دوران مدیریتش در چرام و گچساران اشاره و تصریح کرد: در چرام بحران حقوق‌های معوقه بود و در گچساران بحران شروع هدفمندی یارانه‌ها که به لطف خدا و همت همکارانم در هر دو بحران موفق بودیم و امروز هم قول می‌دهم که آب و فاضلاب این استان را از وضعیت کنونی نجات دهم و تحول‌زا باشم.

وی از پایان دادن به فعالیت نیروهای بدون قرارداد در این شرکت خبر داد و گفت: این وضعیت باید ساماندهی شود.