پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در زیر، عناوین مهمترین اخبار امروز چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ با توضیح کوتاهی از خبر آمده است:

برای جزئیات بیشتر از هر خبر، می‌توانید بر روی عنوان خبر کلیک کنید.

جزئیات اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در فارس اعلام شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس از آغاز اجرای طرح ملی کالابرگ الکترونیکی در سطح این استان خبرداد و جزئیات اجرای این طرح در فارس را اعلام کرد.

رهایی شماری از محبوسان در زندان‌های فارس

همزمان با عید سعید میلاد مسعود حضرت مهدی موعود(عج)، با حضور مسئولان ارشد دستگاه قضایی فارس در زندان مرکزی شیراز، شماری از محبوسان زندان‌های این استان، آزاد شدند.

افتتاح و آغاز ساخت ۱۵ پروژه شهرداری شیراز

همزمان با سالروز میلاد خجسته حضرت صاحب الزمان مهدی موعود(عج)، عملیات اجرایی ۱۵ پروژه شهرداری شیراز با اعتباری معادل ۵۷۲۸ میلیارد تومان، در قالب گام ششم جهش عمرانی، آغاز شد که مهمترین آن، شروع ساخت سه ایستگاه خط سوم مترو به همراه افتتاح بوستان قصرابونصر، بوده است.

اختتامیه جشنواره جهادگران صنعت و معدن فارس

مراسم اختتامیه جشنواره جهادگران صنعت و معدن استان فارس با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.

فوتبالیست مرودشتی با توپ فاصله حرم حضرت معصومه ( ع ) تا جمکران را روپایی زد+فیلم

علیرضا خسروی فوتبالیست اهل مرودشت استان فارس به مناسبت تولد حضرت مهدی (عج ) با توپ فوتبال فاصله هفت کیلومتری حرم مطهر حضرت معصومه ( ع ) تا جمکران را روپایی زد و رکوردی دیگر را از خود به جای گذاشت.

برترین های دومین دوره مسابقات دارت آزاد کشور در شیراز شناخته شدند

دومین دوره  مسابقات دارت رده بندی آزاد کشور و انتخابی تیم ملی در شیراز با شناخت نفرات برتر در ۲ بخش بانوان و آقایان پایان یافت.

۲ وزنه بردار استان فارس به اردوی تیم ملی بانوان دعوت شدند

سرمربی تیم ملی وزنه برداری بانوان ۱۱ وزنه بردار را به اردوی تیم ملی دعوت کرد که نام ۲ ورزشکار از استان فارس هم در میان آنان دیده می شود.

زنگ بزرگترین زورخانه جنوب کشور در لارستان فارس  به صدا در آمد  

همزمان با میلاد با سعادت  حضرت مهدی ( عج )  زنگ بزرگترین زورخانه جنوب کشور در شهرستان لارستان از توابع استان فارس  به صدا در آمد.

کار ساخت سه ایستگاه خط سوم مترو شیراز آغاز شد

۱۵ پروژه عمران شهری با اعتبار پنج هزار و ۷۲۸ میلیارد تومان همزمان با نیمه شعبان در شهر شیراز افتتاح یا کلنگ‌زنی شد که آغاز عملیات ساخت سه ایستگاه خط سوم مترو از مهم ترین به شمار می رود.

فارس در سالروز میلاد حضرت ولیعصر (عج) غرق در نور و شادمانی است +فیلم

جشن های سالروز میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) در شیراز و استان فارس از روزهای گذشته آغاز گردید و امروز همزمان با روز میلاد این جشن ها در شیراز و دیگر شهرهای فارس به اوج خود رسید.

توصیه‌های رئیس گروه سلامت محیط علوم پزشکی شیراز به مسافران نوروزی

رئیس گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به تاثیرات مثبت سفر بر سلامتی افراد، توصیه‌هایی را برای ممانعت از بروز مشکلات جسمی حین سفر به مسافران به ویژه در ایام تعطیلات پایان سال و نوروز، مطرح کرد.

 

 

پایان/ مهشید آردی