پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سعید جاودان‌سیرت، سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج که در روز معارفه‌اش وعده برگشت دانشگاه به ریل قانون را داده بود در نخستین اقدام خود معاون توسعه خود را عزل کرد؛ او در این حکم دلیل این کار را تعهد خدمتی آقای سامر مرادیان و رعایت عدالت آموزشی دانست.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، دلایل سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در تغییر یا برکناری معاون توسعه و مدیریت این دانشگوه در نوع خود جالب و امیدوارکننده است اما آنچه مهمتر از این اقدام است جانشین اوست.

باید منتظر ماند و دید که آیا با پس‌گیری دانشگاه علوم‌پزشکی از نماینده گچساران و اکنون عزل معاون گچسارانی این دانشگاه، آیا به رسم روال مرسوم باج‌خواهی‌ها و سفارشات، جانشین او حتما یک گچسارانی تحمیلی خواهد بود یا آقای جاودان‌سیرت رعایت عدالت جغرافیایی در چینش نیروها را به شکل دیگری دنبال می‌کند.

پیش از این نیز به رئیس سابق دانشگاه علوم‌پزشکی یاسوج برای انتصاب سامر مرادیان در پست معاونت به دلیل داشتن تعهد خدمتی در مناطق محروم انتقاداتی مطرح بود که محمد غلام‌نژاد در پاسخ این انتقادات گفته بود که معاونم در هفته یک تا دو روز در سی‌سخت خدمات ارائه می‌کند و انتصاب او مغایر با قانون نیست.

عزل سامر مرادیان از دانسگاه علوم پزشکی یاسکج

انتهای پیام/