پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

  • در زیر، عناوین مهمترین اخبار امروز شنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ با توضیح کوتاهی از خبر آمده است:

برای جزئیات بیشتر از هر خبر، می‌توانید بر روی عنوان خبر کلیک کنید.

از تغییرات مدیریتی تا وضعیت برق و آب و پروژه‌های مهم فارس

استاندار فارس، در یک کنفرانس خبری دو ساعته، ضمن ارائه شمایی کلی از وضعیت این استان، به سئوالاتی پیرامون تغییرات احتمالی در سطح مدیران ارشد، وضعیت پروژه‌های مهم، تامین آب و برق در ایام پیک مصرف تابستان و پاسخگو نبودن برخی مدیران و دستگاه‌ها، پاسخ داد.

تحقق بیش از ۱۳۰ درصدی اشتغال در فارس

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با بیان اینکه سال گذشته فارس متعهد به ایجاد ۵٩ هزار و ٨٧ نفر اشتغال بود، اعلام کرد که با ایجاد بیش از ۷۷ هزار اشتغال، شاهد تحقق ۱۳۰.۷ درصدی تعهد اشتغال طی سال ۱۴۰۱ در این استان بودیم.

سامانه جامع مراکز فناوری جهاددانشگاهی فعال می‌شود

سرپرست سازمان تجاری‌سازی فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان جهاددانشگاهی گفت: استقرار سامانه جامع مراکز فناوری مانند پارک‌ها، مراکز رشد و مراکز منش از برنامه‌های این سازمان برای امسال است تا اطلاعات واحدهای زیرمجموعه در این سامانه گردآوری و کار نظارت و ارزیابی، ساده شود.

بهبود نسبی شرایط کرونا منجر به سهل‌انگاری نشود

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد که بهبود نسبی شرایط شیوع کرونا نباید منجر به سهل‌انگاری نسبت به لزوم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی شود.

تفاهم با مشترکان کشاورزی برای مدیریت مصرف برق در فارس

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: با هدف مدیریت مصرف برق در تابستان سال ۱۴۰۲ بیش از ۲۴هزارفقره تفاهم نامه همکاری با مشترکان کشاورزی استان منعقد شده است.

بیستمین جشنواره تئاتر زندان‌های کشور در شیراز شروع به کار کرد

بیستمین جشنواره تئاتر زندان‌های کشور از امروز ۳۰ اردیبهشت در دانشگاه شیراز با حضور مسئولین و جمعی از هنرمندان و زندانیان شرکت کننده در این دوره از جشنواره هنری آغاز به کار کرد.

ساماندهی کارگران ساختمانی شیراز آغاز شد

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز، از آغاز طرح ساماندهی کارگران ساختمانی با استقرار ۵ جایگاه خبر داد.

ملخ‌های بومی در شهرستان خرامه مهار شد

مدیر جهاد کشاورزی خرامه از پایان عملیات مبارزه شیمیایی با ملخ بومی در سطح ۱۵۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی با تلاش کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان خبر داد.

 

پایان/ مهشید آردی