پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از بازپس‌گیری ۹.۵ هکتار از اراضی واگذار شده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، سهیل مرادنژاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۹٫۵ هکتار از اراضی واگذار شده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از دست افرادی که همتی بر تولید نداشتند، بازپس‌گیری شد.

سهیل مرادنژاد با تاکید بر اینکه با دلال‌بازان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی برخورد می‌کنیم، عنوان کرد: هرگونه نقل و انتقال بین واحدهای صنعتی بین اشخاص حقیقی و حقوقی بدون محوز شرکت شهرک‌های صنعتی خلاف است.

بازپس‌گیری ۹.۵ هکتار از اراضی در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمدوی در پاسخ به این سوال  که چرا حساب بانکی برخی واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی استان مسدود شده است؟، ابراز کرد: با کسانی که با تضییع حقوق بیت المال و سنگ انداری در مسیر کسب و کار و سرمایه‌گذاری و عدم پرداخت حقوق دولت و بهای زمین دولتی واگذار شده از سال ۹۶ و حتی سنوات قبل کوتاهی کنند قطعا و شدیدا برخورد خواهم کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این واحدها زمین دولتی را دریافت و بهای آنرا پرداخت نکرده‌اند، افزود:  افرادی از این دست در سنوات گذشته باعث شدند هم اکنون در شهرستان‌های بویراحمد و گچساران زمینی برای سرمایه گذاری نباشد.

مرادنژاد این را هم گفت که تمام موارد فسخ و افرادی که با فرافکنی و تشویش ذهن افکار عمومی امر تولید را مختل کنند، در اختیار نهادهای امنیتی خواهند بود.

وی یادآور شد: تمام موارد شهرک‌های صنعتی بصورت هفتگی به استحضار استاندار و نهادهای نظارتی و امنیتی رسیده است.

انتهای پیام/