پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در حوزه استخدامی، عنوان کرد: هیچگونه استخدامی نداریم و همه استخدامی‌ها از طریق آزمون انجام می‌شود و نه شخص وزیر و معاون وی و نه بنده نمی‌توانیم خلاف قانون کسی را به عنوان نیروی رسمی یا قراردادی به کار بگیریم؛ بهادر البته در مورد به کارگیری نیروهای حجمی و شرکتی توضیحاتی داد!

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، ریحان بهادر با اشاره به اینکه گاهی برون‌سپاری در شرکت داریم که نیروهایی با عنوان حجمی باتوجه به نیاز به صورت ۸۹ روزه به کار گرفته می‌شوند، افزود: این موارد تنها در وضعیت بحرانی با عنوان گازبان در قالب قرائت آنی و کنتورخوان تحقق می‌یابد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه ما عملیاتی هستیم، و خبرهایی که در حوزه استخدام‌های دروغ است، گفت: اصلا کاری به این حرف‌ها نداریم گروهی که اکنون و در این نشست در اطراف بنده نشسته‌اند کاری به سیاست ندارند و ما موظف هستیم که اگر گاز شما قطع شد تمام تلاش خود را برای وصل کردن آن به کار گیریم.

بهادر با تاکید بر اینکه مشهور است که بنده در محل کار آدم بداخلاقی هستم، افزود: چون فرد عملیاتی هستم و باید به عنوان مثال گاز شما را در زمستان تامین کنیم و این ماحصل تلاش افراد کاردان این شرکت است.

وی با اشاره به اینکه هر مکان یا چیزی دارای ظرفیتی است، تصریح کرد: اجازه بدهید میزان بیکاری در استان کاهش یابد.

بهادر با اشاره به اینکه وزیر نفت سال گذشته مجوز استخدام ۳ هزار و ۴۴۰ نفر را گرفت، افزود: ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ این افراد در آزمون شرکت کرده و اکنون نتایج منتشر شد و برای مصاحبه اقدام می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه شرکت گاز معین وزارت نفت بوده و به این معنا است که اگر پتروشیمی از بچه‌های این استان نیرویی گرفت در شرکت گاز استان باید شرایط پذیرایی از افرادی که برای تحقیق و گزینش می‌آیند مهیا باشد، عنوان کرد: بینی و بین الله در شرکت دیگری جذب نیرو انجام شده بود و برای انجام گزینش بچه‌های استان که در آن آزمون قبول شده بودند نیروهایی مهمان استان شدند که بنده موظف بودم که شرایط پذیرایی از آن‌ها را فراهم کنم.

بهادر ابراز داشت : برای مراحل تحقیقات برخی از این نیروها به ما مراجعه می کنند و برای آنها به استان کهگیلویه و بویراحمد آمده بودند و غیر از این چیزی نبوده است.

انتهای پیام/ موسوی