پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در زیر، عناوین مهمترین اخبار امروز جمعه ۱۷ شهریورماه ۱۴۰۲ با توضیح کوتاهی از خبر آمده است:

برای جزئیات بیشتر از هر خبر، می‌توانید بر روی عنوان خبر کلیک کنید.

اشتغال اتباع در مشاغل با متقاضی ایرانی ممنوع است/سکونت اتباع خارجی در اطراف شاهچراغ ممنوع شد

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس، با یادآوری ممنوعیت اشتغال اتباع بیگانه در برخی مشاغل، خاطرنشان کرد که اشتغال این گروه در آن دسته از شغل‌هایی که متقاضی ایرانی دارد، کاملا ممنوع است و در صورت مشاهده، با کارفرما برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

حضور تور رالی لال پری هندوستان در شیراز

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از حضور تور رالی “لال پری” هندوستان به مناسبت هفته جهانی صلح، در شیراز خبر داد.

کوتاهی در بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده اوز پذیرفته نیست

استاندار فارس گفت: هیچ کوتاهی و سهل انگاری در نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده در اثر زلزله از جمله منازل آسیب دیده در زلزله شهرستان اوز پذیرفتنی نیست.

یکی از عوامل برنامه‌ریز ایجاد ناامنی در فارس دستگیر شد

سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی فارس اعلام کرد که عامل اصلی ارتباط با شبکه‌های معاند و برنامه‌ریزی برای ناامنی در این استان، دستگیر شده است.

برخورد تریلی با اتوبوس در جاده شیراز سروستان با ۲ مصدوم و یک کشته

رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: براثر یک حادثه تصادف در ساعات اولیه صبح در یکی از محورهای مواصلاتی شیراز، ۲ نفر مصدوم شدند و یک نفر جان باخت.

اتوبوس‌های فرسوده شیراز در خط پایان/چهره ناوگان حمل و نقل شیراز عوض می‌شود

طی سال‌های گذشته حال حمل و نقل عمومی شیراز مساعد نبوده و نه تنها فعالیت تعداد زیادی از اتوبوس‌های فرسوده چهره ناخوشایندی را به این کلانشهر داده‌ که تخلفات برخی رانندگانِ این اتوبوس‌ها هم بسیاری از مسافران را به ستوه آورده است؛ معضلاتی که به گفته متولیان حمل و نقل شهری با نوسازی و تعویض ناوگان در آینده‌ای نزدیک برطرف خواهد شد.

 

 

پایان/ مهشید آردی