پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 

سردار حکمتیان:

دلیل تطهیر رژیم شاهنشاهی نگفتن دستاوردهای نظام اسلامی است/در سنگر امنیت غذایی در کنار جهاد کشاورزی هستیم

فرمانده تیپ ۴۸ سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر امروز عده‌ای به دنبال تطهیرسازی رژیم منحوس پهلوی هستند دلیلش این است که ما دستاوردها و خدمات نظام اسلامی را به مردم نمی‌گوییم و بی‌تفاوت هستیم.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد سردار حکمتیان در جمع مدیران و کارمندان مجموعه وزارت جهاد کشاورزی و در آیین جهاد تبیین و مراسم سوگواری رحلت پیامبر (ص)، امام رضا (ع) و امام حسن مجتبی (ع) اظهار کرد: در عرصه امنیت غذایی در وسط میدان گوش به دهان فرمانده امنیت غذایی این استان هستیم و هر جایی لازم باشد در کنار آقای معتمدی‌پور و همکارانش در جهاد کشاورزی و عرصه مقدس خدمت به کشاورزان و تولید خواهیم بود.


فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: جهاد کشاورزی روزی در جنگ تحمیلی دوشادوش فرماندهان سپاه جنگیدند و حماسه‌ها آفریدند و امروز در جنگ اقتصادی آنها فرمانده هستند و ما در کنار آنها هستیم.
سردار حکمتیان در بخش دیگری از صحبت‌هایش، استراتژی قومیتی و‌ مذهبی را یک راهبرد تاکتیکی دشمن برشمرد و گفت: آنها می‌خواهند با اختلافات قومی و مذهبی، کشور ما را ناامن کنند.

وی تصریح کرد: تیپ ظفرمند ۴۸ فتح روزانه در هزاران کیلومتر از مرزهای کشور در حال جنگ با تروریست‌ها و تکفیری‌ها و‌گروهک‌ها هستند تا آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان بیاورد.

این فرمانده ارشد سپاه ادامه داد: پیام امروز من و همه نظامیان به مردم این است که تا آخرین فشنگ از داشته‌ها و منافع آن‌ها دفاع می‌کنیم و اجازه ناامن شدن جزیره امن ایران را نمی‌دهیم.

سردار حکمتیان خطاب به مردم تصریح کرد: به حدی از اقتدار و امنیت رسیدیم که به شما بگویم با خیال راحت بخوابید و آب در دلتان تکان نخورد؛ آنقدر قوی شدیم که فکر حمله نظامی به سر هیچ کشوری نمی‌زند و این را عملکرد ما در منطقه می‌گوید؛ ما چه در داخل و چه در مرزها و چه در بیرون از مرزها برای دفاع از کیان اسلام و انقلاب با اقتدار می‌جنگیم و در میدان هستیم.

وی ادامه داد: یادتان رفته که عراق با حمایت ۳۶ کشور با چه اهدافی به خاک ما حمله کرد و در روزهای ابتدایی جنگ شهرهای ما و زنان و کودکان ما را محاصره کرد؟ اما امروز ابرقدرت‌ها به ایران التماس می‌کنند؛ آمریکا را خار و ذلیل کردیم نمی‌دانند چه کنند، اگر بروند بی‌آبرو می‌شوند اگر بمانند هم هر روز می‌خورند و‌خار و خفیف می‌شوند.

سردار حکمتیان افزود: دشمنان ما مطمئن هستند که در جنگ سخت نمی‌توانند ضربه‌ای به بزنند و برای همین جنگ با افکار و اعتقادات ما را آغاز و پشت‌بام‌های ما را از ماهواره‌ها و واتساپ و تلگرام و اینستاگرام پر کردند و اهداف خودشان را دنبال می‌کنند و ما باید هوشیار باشیم.
وی با بیان اینکه دشمن کارش دشمنی است و نمی‌خوابد، تصریح کرد: دشمن می‌خواهد ناکارآمدی نظام اسلامی را اثبات کند و برای این هدفش از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کند اما تمرکز آنها روی تحریم‌های اقتصادی و تغییر باورها و اعتقادات ماست.

حکمتیان ادامه داد: امروز گفتمان ما گفتمان مقاومت و شعار ما شعار هیهات من الذله و راهبرد ما راهبرد عاشورایی است و یک روز زندگی و حکومت با عزت را بهتر از سال‌ها ذلت می‌دانیم.

 

معتمدی‌پور:
هیچ‌گاه نقش بی‌‌صدای سپاه و تیپ ۴۸ را در حل بحران‌های بخش کشاورزی فراموش نمی‌کنم

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نقش مجموعه سپاه به ویژه تیپ ۴۸ فتح در صحنه‌ای خدمت به بهره‌برداران بخش کشاورزی اگرچه در سکوت و پشت صحنه است اما نقشی اساسی و فراموش‌نشدنی است.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، سید علی معتمدی‌پور در مراسم زیارت عاشورا و رحلت پیامبر اکرم(ص) که از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در این سازمان با حضور سردار حکمتیان، فرمانده تیپ ۴۸ فتح سپاه، مدیران‌کل و کارمندان ادارات محیط‌زیست، منابع‌طبیعی، دامپزشکی، تعاون روستایی، پشتیبانی دام و مجموعه جهاد کشاورزی اظهار کرد: امروز اگر نگویم که تیپ ۴۸ فتح همواره در کنار ما به کشاورزان و بهره برداران خدمت کرده است، مدیون خواهم بود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، سیل مانسون را جلوه‌ای از خدمت بی منت به آسیب‌دیدگان بخش کشاورزی دانست و افزود: عملکرد خوب استان در بحران‌های اخیر شاید در ظاهر به اسم جهاد نوشته شود اما عوامل پشتیبانی چون سپاه و‌مجموعه استانداری همواره پر کنار ما هستند.

معتمدی‌پور در ادامه به دو دغدغه مهم رهبر معظم انقلاب در موضوع فضای مجازی و جهاد تبیین اشاره کرد و گفت: وقتی رهبری می‌گوید که اگر روزی رهبر نباشم در فضای مجازی فعالیت می‌کنم، تکلیف همه ما مشخص است و باید از هر فرصتی در بیان دستاوردهای نظام اسلامی استفاده کنیم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: امنیت غذایی مهمترین مولفه در هر نوعی از امنیت است و اگر جهاد تبیین مهم است در جهاد کشاورزی خیلی مهم است و البته نباید بیان واقعیات و روشنگری را فقط وظیفه مدیر دستگاه بدانیم بلکه باید همه ما در هر سطحی یک رسانه و یک تبیین‌گر باشیم.

وی روشنگری به موقع و دقیق را در کنار اشاعه آن دو رسالت حیاتی در جهاد کشاورزی خواند و گفت: قرارگاه جهاد تبیین در وزارت جهاد کشاورزی راه‌اندازی شد که این نشان از اهمیت این راهبرد مدیریتی در مقابله با جنگ نرم و استحاله فرهنگی دشمن است.

انتهای پیام/