پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در زیر، عناوین مهمترین اخبار امروز شنبه ۲۵ شهریورماه ۱۴۰۲ با توضیح کوتاهی از خبر آمده است:

برای جزئیات بیشتر از هر خبر، می‌توانید بر روی عنوان خبر کلیک کنید.

اقامه عزای امام رئوف در حرم سوم اهل بیت(ع)

همزمان با سالروز شهادت جانگداز حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع)، مراسم عزاداری با حضور هیئات مذهبی و زائران و مجاوران حرم مطهر احمدبن موسی(ع)، در شیراز برگزار شد.

شتاب‌بخشی به پروژه‌های شهرک صنعتی فارس/اضافه شدن شیفت شب برای تسریع در عملیات

اهتمام و رویکرد دولت سیزدهم در مسیر خودکفایی شهرک‌های صنعتی در حوزه تأمین زیرساخت‌هاست و به همین منظور تسریع در بهره‌برداری پروژه‌های زیرساختی اولویت‌دار شهرک‌های صنعتی فارس در حال حاضر با اضافه شدن شیفت شب در عملیات اجرایی دنبال می‌شود.

دستگیری گروه محرک اغتشاشات در مرودشت فارس

سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس اعلام کرد: یک گروه محرک اغتشاشات در شهرستان مرودشت استان فارس شناسایی و اعضای آن دستگیر شدند.

چرا مصرف سوخت بالاست؟/راهکارها برای رفع ناترازی انرژی در استان فارس

این روزها زنگ ناترازی سوخت در کشور و در استان فارس نواخته شده و مصرف بالای بنزین و گازوئیل شرایط ویژه‌ای را در چرخه تولید و مصرف پدید آورده است، از این رو متولیان در حوزه انرژی تمام تلاش خود را برای رفع این ناترازی به کار گرفته‌اند و راهکارهای مختلفی نیز جهت حل این مشکل ارائه داده‌اند.

نبرد شهر راز شیراز با خلیج فارس ماهشهر در فوتبال دسته یک کشور

تیم شهر راز شیراز در سومین هفته از مسابقات فوتبال دسته یک لیگ آزادگان در شیراز به مصاف تیم خلیج  فارس ماهشهر می رود.

پیش بینی برداشت ۱۳ هزارتن خرما در داراب

مدیر جهادکشاورزی شهرستان داراب با اشاره به شروع برداشت خرما در داراب گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از ۱۳ هزار تن محصول خرما از نخیلات داراب برداشت و روانه بازار شود.

انجیر استهبان

شهرستان استهبان در فاصله ۱۷۴ کیلومتری شرق شیراز با دارا بودن بیش از ۲۶ هزار هکتار سطح زیر کشت مقام نخست جهان در میزان سطح کشت دیم را به خود اختصاص داده و به شهر انجیر معروف است. ۷۵ درصد محصول این شهرستان به حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می‌شود و در سازمان های فائو و جیاس (نظام میراثی با اهمیت جهانی) به ثبت رسیده است.

 

 

پایان/ مهشید آردی